flow

Jak udělat boxovací pytel?

Nema někdo zkušenosti, nemam moc peněz a chtěl bych ho, myslim že udělat ho nebude těžké, tak kdyby nekdo vedel,;)

Nejlepší odpověď
briketka10

http://www.rodina-finance.cz/za­jimavosti.209/kva­litni-boxovaci-pytle.22634.html
odkaz na boxovací pytle..
tady je několik rad, jistě není těžké vyrobit doma boxovací pytel, ale abyste si místo našetřených peněz nepoškodil zdraví to máme jen jedno..

http://www.fit­ness.cz/sport/box/bo­xovaci-pytle/boxovaci-pytel-black-kick-35x120cm-s36110767
podle vzoru na obrázku bych z koženky ušila pytel a naplnila !!

Další odpovědi
mojitek

Zapomeňte na písek apod.Nárazy by si písek sedal níž a níž.Zatímco vršek by byl pak prázdný,tak spodek bude pak tvrdý jako kámen.Dá se to vyrobit i doma,ale chce to trocha zručnosti.Udělat hodně malých pytlíků,(třeba ze zbytků gumové pryže apod) ,pospojovat je a dát je do jednoho velkého.Ten pytel by neměl být těžký,právě na lehkým pytli se pozná jestli úder je veden silově nebo správně.Účelem je „seknout“ aniž by byl pytel příliš odražen.
Doplňuji:
jinak briketka má pravdu-je lepší si našetřit a koupit nějaký pytel,jsou teď výprodeje..

SunrayCZ

Já osobně bych dal přednost chvíli šetření, než vlastní výrobě, pokud ale opravdu chceš vytvořit onen pytel sám, doporučoval bych ti vzít směs např. písku a pylin – poměr podle toho jak chceš pytel těžký a tvrdý, a nacpat to do obyčejného pytle a něčím to obalit, nebo omotat širokou lepící páskou. ;)

ReHu

Jen doplním, koženka asi moc nárazů nevydrží. Je potřeba pytel vyrobit z pevného materiálu.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/boxovaci-pytel

pizlicka

nehlaste se všichni:-)))))tady dobrovolnika nenajdeš:-))

Markysvozil

Za kolik a kde koupit kvalitní boxovací pytel? a jak je to u rukavic? čím dražší, tak tím kvalitnější?

Maladavid

Je to podle váhy pytle, ale kvalitní profi boxovací pytel není nijak drahý. Koupíte ho bez problému za cca 4 tisíce korun. Spíš se zaměřte na kvalitní rukavice, ty jsou více důležité.

Markysvozil

A kvalitní rukavice bych měla jak přesně prosím poznat?

Darinkov

Kvalitní rukavice na boxování můžete sehnat za dobrou cenu, ale opravdu to chce kvalitu. Mám rukavice z obchodu fitham .cz jsou pohodlné a mají na výběr z více velikostí