Jak správně boxovat dík za odpověď

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Koukej, jsem boxer. Jako pravidlo je, mít kondičku a hlavně udeřit rukou, celou natáhlou - velká síla úderu. Když trénuješ dej si tři minuty a měj boj se stínem bez rukavic pouze s bandážema. Potom třicet sek. odpočinek a zase další tři minuty, po kdyždých třech minutách deset kliků - já jich dělám dvacet a na mým těle a v mých ránách je to docela dobře poznat. Na každý den si urči hodinu a půl boxu. Potom boxuj do nějakýho terče, optimální je boxovací pytel ale v klidu postačí peřina několikrát složená, třicet sekund co nejvyšší rychlostí. Tím si vybojuješ rychlost. Hlavně nezapomeň běhat a dělat sedy lehy minimálně dvacetkrát, kliky - aspon desetkrát a běhat půl hodiny denně minimálně kilometr rychle ale ne sprint. A dvěstě metrů sprint a na jedný straně bokem a druhým, to samý i pozpátku. Co se týče postoje špičky vždy do předu. Jelikož jsem levák (boxuju levou) tak pravou mám vzadu a levou ve předu. No uvidíš, ale bacha na box musíš mít vůli, nedavno jsem byl na zápase a měl jsem otřes mozku, kvůli Knock-Outu..

Další odpovědi:

Pokročilý

Nejlepší je zajít do klubu, kde Vám to trenér, nebo zkušení borci předvedou. Jinak budete pouze máchat rukama a nebudete správně používat nohy a boky.

Zdroj: pknewshop.cz/zdravi

Zajít si do oddílu nejblíže tvého bydliště,tam tě to naučí.Ne každý má ale talent na sport,který touží dělat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 246
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 99
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.