výr

Jak sušit vánoční pěnové cukroví, když mám jen pečící troubu?

Nejlepší odpověď
hanjimka

Sušení se dělá v pečící troubě na co nejnižší stupeň nebo teplotu a dlouhou dobu.Teplotu mám od 100C tak to nedávám ani na ni a suším asi 45–60 min jeden plech.Chce to vyzkoušet.

Další odpovědi
iceT

Mamka kdyz pece takove cukrovi,tak nechava jeste pootevrena dvirka,ale kazde susene cukrovi ma jinou dobu suseni,u kazdeho receptu by mela byt pripsana priblizna doba i teplota.

hanulka11

toto cukroví se mi nikdy nepovedlo jak by mělo, koupila jsem vždy krabici a protože je hodně sladké často se ani nesnědlo-
takže bych se s ním rozhodně nepekla

elektrikář

Naše mamka pekla malé sněhové pusinky na niti a používali jsme to jako ozdobu na stromeček:Než peklo se to sušilo při nízké teplotě a pootevřených dvířkách.