Sonush

Kde koupit ingredience na přípravu sushi?

Ahoj, už dlouho hledám nějaký obchod, který je v každém městě, kde prodávají ingredience na sushi (řasy, speciální ocet a rýže atd.)?

Nejlepší odpověď
briketka10

Dnes už i v Globusu byla jsem tam ve čtvrtek :))
Pardubickém je sice menší než hypermarket,
ale dobře zásobený.

Další odpovědi
AAmila

Já jsem viděla suroviny na přípravu sushi v bille. Jinak se daji koupit i ve zdrave vyzive.

iceT

Radši bych si našla Japonské speciality, tyhle věci na sushi ze superhyper bych nebrala, snad jen rýži a řasy, ale na sojové omáčce se nevyplatí šetřit a na wasabi taky ne. Já si to tak koupila v Lidlu, a nic moc teda.
Navíc startovací sada stojí kolem 400 a samostatně suroviny by vyšly zhruba stejně, bez náplně samozřejmě, navíc v sadě je i to rolovátko.
http://www.ja­pamania.cz