Vercule

Jak si udržujete bílé zuby?

Nejlepší odpověď
paul1

Odkládám na noc do pohárku s čistící tabletkou 😁.

Další odpovědi
Malvína

Čistím je kokosovým olejem, thajskou hřebíčkovou pastou, která má i protizánětlivé účinky. Dentální hygiena také dělá dost.

elkon

Stačí pravidelné čištění kvalitní zubní pastou. Někteří ale do úplné bělosti zuby nevyčistí, je to také dědičná záležitost. Umělé čištění různými přípravky může také poškodit sklovinu. Výrobcům je to jedno, jde o kšeft.

majki636

Jediné co používám, tak je bělící pasta co má krásný úsměv a díky ní si udržuju pořád stejný odstín zubů.