IvkaH

Je potřeba po bělení zubů neustále udržovat bílou dietu ?

Nejlepší odpověď
elkon

Barva a kvalita zubů je dána geneticky. Umělé bělení poškozuje sklovinu. Pro udržování zdravých zubů je potřeba správné čištění. Dieta se zuby nemá nic společného, je to nesmysl.

Další odpovědi
xiperio

No každé zuby se zanáší časem od nečistot.
Samozřejmě káva nebo červené víno, některé barvené džusy, limonády, potraviny časem taky zuby obarvují.
Pak je potřeba jít zase na vybělení.
Logicky když se takovým potravinám budete vyhýbat, tak vám zuby vydrží bělejší déle.

Postmaster

Nech si zuby vytrhat a nebudeš s nimi mít starosti

Zdroj: https://vitkou­ba.signaly.cz/

majki636

Po bělení už ne, ale během toho, co si zuby bělíš, tak je to lepší :)

PetaKo

Jestli chceš mít dobře vybělené zuby, tak výborná je tady ta bělící sada https://www.kras­nyusmev.cz/vi­talcare-white-pearl-system-na-beleni-zubu-130-ml

Broukk

Jaké bělící sady si prosím kupujete? Nic mi nepomáhá a už jsem celkem zoufalá.

IvkaH

Obsahují ty bělící pasty peroxid nebo ne ?

PetaKo

Ne ani ty pasty ani ta bělící sada co má krásný úsměv neobsahuje peroxid.

IvkaH

Objednala jsem si nakonec tu bělící sadu, kterou používám něco málo přes týden a začínám vidět rozdíl. Jsem zvědavá jak moc to půjde vidět až celou sadu dopotřebuju.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.