rady74

Jak se zachovat,když má partnerka milence?

Jak se zachovat,když má partnerka milence?Bohužel jsem to zjistil ze zamilov. sms,jestli jsou tam techtle mechtle nevím,ale bavit se o tom nechce.Sice říká,že bude se mnou,už kvůli dětem,ale nechci být jen do počtu.Nechoval jsem se poslední dobou příkladně,ale toto se těžko zkousává.Máte někdo podobnou zkušenost a jaký by bylo řešení?
Doplňuji:
Je pravda,že jsem se ji dostatečně nevěnoval a nechal jsem to plout časem.Ale na druhou stranu poslouchat skoro denně výčitky co dělá ten druhej špatně apod. na náladě nepřidá.

Nejlepší odpověď
iceT

Nedostatek času pro rodinu či partnera bývá často příčinou toho,proč si muži i ženy hledají rozptýlení jinde,i kdyby to měl být jen sex bez rozbíjení stávajícího vztahu.Jsou lidé,kteří prostě neumějí být sami,když je partner třeba na pracovních cestách.
Píšeš-nechoval jsem se příkladně,dos­tatečně jsem se jí nevěnoval-otázka je,proč to tak bylo nebo je.Pokud je v tom jiná žena,tak moc nediv.
Pokud jsi měl nedostatek času jen kvůli práci a zajištění financí,je to v pořádku,ale s tím se taky dost žen neumí smířit. Nejraději by měly partnera i dostatek peněz,ale jedno s druhým skloubit nejde,pokud onen muž není zrovna milionář a nemusí chodit nebo jezdit za prací.
Pokud o tom s tebou nechce mluvit,může to být známka toho,že to byl jen úlet a že se za to stydí a nechce to dál pitvat.
Nebo bude i nadále mít milence,ale zůstane s tebou.Tahle varianta je ale ponižující pro tebe.Dej jí na vybranou,ať se rozhodne sama.Buď ty nebo ten druhý.

Další odpovědi
terry

To je těžká rada. A nikdo, krom vás, neví, v jakém to je zrovna stadiu.
Ty jsi začal, tím že ses dostatečně nevěnoval, a ona pokračuje, tím, že si našla náhradu, která se jí věnuje.
Teď jde o to, jak jsem už psala, v jaké to je stadiu. Jestli toho druhého miluje, nebo jestli ho už miluje tolik, aby s ním vytvořila pár či komplet rodinu.
Nebo jstli to je „jen“ přítel a tabe stále miluje a čeká, jak se budeš chovat ty.
Zkusila bych to nelámat přes koleno, ale chovat se , v rámci možností, jako dřív.
Pokud to mezi vámi ještě troch funguje, je pořád šance, že si všimne, že máš snahu a ještě ti dá šanci.
Pak se už uvidí, jak se oba budete snažit a jak vám to vydrží dlouho.
Ale určitě to bude trvat nějakou dobu a výsledky bych nečekala moc brzy.

hanulka11

A nyní babo raď. Pročpak šmíruješ v telefonu,/to bych ti asi neodpustila/ to se tedy nedělá , asi se ti pomstila za nějakou tvou neplechu. Chce to čas a hlavně si o tom z očí do očí promluvit.

anci

Ukončit to. Prohledávání telefonu, milenec…to je na radikální řez- rozchod, nebo zkuste začít úplně znovu. Sedněte si a konstruktivně si promluvte.

Conchus

Nejasně přiznáváš, že máte oba dva bočáka. Tak co si stěžuješ. Nech ji ať si taky užije, když chodíš na pytlandu.

KdoSiOdJinud

Bohužel jsem tu zkušenost měl 😁 Teď se směji, stojí taková za to – nestojí. Tak proč jí řešit.

Sepsal jsem v tu dobu článek v kterém jsem vytknul pár bodů, můžeš číhnout:
http://www.kdo­siodjinud.cz/7-veci-co-nedelat-nekomplikujte-si-zivot.a196.html

Každopádně je důležité se nechovat jak id*ot :) já to udělal a věř, že to pak není dobrý pocit 😁

Don't worry, be happy – ženský přicházej a odcházej, chlapi zůstávaj
Doplňuji:
Pokud jsou už ve vztahu děti, je to komplikované a „naprd“, nemám zkušenost – díky za to

Damiana

Víš, lidé v páru spolu málo komunikují. Mnohdy ví víc kamarádka, kolegyně nebo sestra než vlastní muž. A to je chyba. Výčitky obvykle přijdou až tehdy, když už bývá dost pozdě. Někdo dlouho mlčí, přehlíží. To, co ty máš za klídek doma a fungující rodinu druhého může deptat a ví o tom celá ulice – kromě tebe. Mít spokojený vztah – to není jen tak a vyžaduje to čas a investici. Pokud nemáš na partnerku a budování vztahu dostatek času, někdo jiný ho mít bude. A dřív nebo později to praskne. Pokud někomu na tom druhém už ani moc nezáleží, obvykle si také nedává takového majzla a je mu jedno, že se na to přijde.
Máš jedinou možnost. Zjistit, zda dává tvá partnerka vašemu vztahu ještě šanci, proč s tím mužem byla, jak je to mezi nimi vážné a kde se mezi vámi stala zásadní chyba. A hlavně, jestli má opravdu ráda jeho nebo tebe.
Pořád to ale bude mezi vámi, na to se připrav. Něco se ti nebude trochu zdát a spekulace budou na světě. I podezřívání vás může rozdělit. Možná si tě ona přestane vážit, že jsi jí odpustil (nebo naopak). Každopádně jen kvůli dětem spolu zůstavat je nesmysl. Je to spíš takový „sichr“ pro toho zhrzeného. Potomci napětí vycítí a vyrůstat v takovém prostředí pro ně není zrovna nejlepší. Chápu, že chvíle, kdy se ztratí důvěra a zažiješ podraz od nejbližšího jsou kruté. Máš před sebou těžké dny, přeji ti hodně síly.

Viny1

Pokud nevíš o techtle mechtle tak nic neřeš, pokud jsi šmíroval v smskách ,protože jsi měl opodstatněné pochybnosti ok,ale jestli jsi šmíroval v smskách aby jsi ty pochybnosti našel tak je všechno špatně,protože jsi jí vlastně nedůvěřoval už ve vztahu normálním,jak jste ho žili. Takže,buď zjistíš milence ( to není vůbec složité to mi věř 🙂 ) Hlavně nedělej nic kvůli dětem,ty se nakonec mohou mít a většinou mají líp po rozvodu než v blbém manželství. A těm kteří radí bojovat o ní , blbost, o vztah se přeci nebojuje,to tak ve středověku,a rada , ,,nechceš-li mít své srdce pošlapané,neklaď ho nikomu k nohám,, začni nový život a druhá možnost ,nic jsem nečetl nic nevím,úsměv a jedeme dál,milenecký vztah jednou skončí, to je pořádný napnelismus vymýšlet kde ,kdy a bez konce to přestane bavit,většinou do roka,on se nerozvede,má rodinku a začne couvat, schůzky budou méně časté atd atd. Takže vydržet a věnovat se více rodině a hlavně dětem ,vem je někam,hraj si s nimi dej najevo,že pro tebe je rodina to nejdůležitější . Toť rada má.