Supermáán

Co dělat, když jsem se zamilovala do kamaráda, který je GAY?

Děkuju předem:)

Nejlepší odpověď
ten který je

Bud se budeš muset nechat přeoperovat na chlapa nebo máš smůlu.DDD

Další odpovědi
gecco

Myslím, že jsi ve věku, kdy se zase snadno ´odmiluješ´…
😉
Toho kamaráda si nech jako ´kamarádku´.

marci1

Jedině se „odmilovat“. Ale gayové bývají pro holky nejlepší kamarádi. 🙂

bolak

Situaci napraví,
už jen změna pohlaví,
změna z ženy na muže,
ta jediná pomůže.

Magix.cz

Pořiďte si společného bisexuálního partnera do trojky :)

dejavu

Už nic, jsi v bezpečí. 😉

zjentek

..pořídit si kočku

da ny

Nic 😁
Časem se zamiluj do heterosexuála.

rigormortis

Říct mu to…pokud je rozumný, tak to pochopí a pokusí se najít nějaké východisko.
Lepší jednou prožít sklamání, než se celý život užírat.

Agneta

Řekni mu to, on bude určitě rád, že má dobrou kámošku…a na sex si musíš pořídit milence – takže pro budoucnost budeš už mít zkušenosti (až budeš třeba někdy za 10 let vdanou manželkou) :DDDDDD

čapčoch

co nejdříve se odmilovat…jinak budeš neštastná..tvá láska nebude opětovaná

mojitek

tak pokud já vím,tak na lásku musí být dva(minimálně).Zkus mu to říct,třeba to ještě není jistý,že je nadobro navždy buzík,třeba to nemá ještě v sobě ujasněný.