Avatar uživatele
Anonym012

Jak postupovat, když přítelkyně nechce sex?

Je na to nejaky navod? Pry je nastvana na me. Omluvy a castecne rozchody (italie) mam taky za sebou s ni. Uz jsms se trosku udobrili a spim s ni, ale bez sexu..

Nezajima me, proc nechce sex tak jako jak to resit, aby sex chtela. Je na me nastvana.. prej.

Je to zvláštní… jsem u ní a nic není (žádný milování), a spát u ní můžu a uložila si i mé fotky do mobilu, což nechápu proč se takhle chová… když někoho nechci, tak ho nechci úplně..

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dudu před 2172 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Počkat až jí to přejde, nebo si najít jinou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

V žádném případě se nevnucovat, tím jenom prohloubíš její odpor. Když baba sex nechce, nejede přes to vlak. Dej jí pauzu a tvař se, že o to nestojíš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Nijak, nechcete-li jí ho (i sebe) zhnusit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Extrémním případem v partnerském vztahu je situace kdy žena usiluje být věrná svému milenci. Méně závažným stavem pak je, že dnešní partnerky zapomínají na rovnost vztahu a partnera i za banality trestají, přičemž mezi nejvíce ponižující je právě odmítání sexu. Řešení je nasnadě a možnosti naznačuje kolega Drap.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Nejste na jedné vlně, to znamená, že jsi skončil a jen to nechce říct natvrdo. Hledej jinou a vytvoř si s ní vzájemnost nebo jak to nazvat, pak rozhodně nebudeš muset nesmyslně usilovat o tak samozřejmou věc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Někdy to chce opravdu trpělivost. Záleží ale, jak silný je Tvůj vztah a jaký je předpoklad udobření z její strany. A jde-li pouze o sex, nebo milování. Pokud si myslíš, že tě (snad) ještě má ráda a má to cenu, vydrž. Pokud si budeš jist že to nemá cenu, pak to ukonči.:-(
Samotný sex se dá „sehnat“ poměrně snadno, ale „milování“ je o něčem jiném.;-)

Doplněno k Tvému dodatku.
Jó, se ženskejma je to někdy těžký. Ale bez nich taky. 😉

P.S.
Holky, ale máte to někdy taky tak, že?:-)))

Upravil/a: Jiří Bohumil

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Když tě nezajímá, proč sex nechce, a nepíšeš, proč je naštvaná, tak to je pak těžká rada.
A když je naštvaná, asi to je ten důvod.
Když víš proč, zkusil sis ji udobřit?

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

„Je na mě naštvaná,“… Nevím jestli sis toho všim, ale nejvíce sexu bývá realizováno právě v momentech, kdy lidé „jsou naštvaní“, zvláště pak ženy. Můžeš to vidět všude v běžném životě, nejvíc pak skrze TV! ;) Sex funguje jako jakýsi stimul právě tý naštvanosti, splínu a špatný nálady, takže si buď jistej, že „tvá vyvolená“ má jiný důvody k tomu „ti nedat“. Že je „naštvaná“ je pouze „deduktem“ tvého mozku, který si tak vysvětluje často mnohem ošklivější skutečnosti. (Vlastně o nich v závěru i píšeš). Což HNED „tvůj“ případ být nemusí, takže bych se na začáčátku nejprve pídil po tom, zda „ta tvá“ má VŮBEC RÁDA sex. Třeba jej nesnese a nemusí to být ani její vina! Postupuj obezřetně, nemusí tě nutně nemít ráda, třeba měla v životě JEN smůlu a před tebou spala JEN s hrubiány bez citu a hlavně- pohybové inteligence! To by znamenalo, že poznala JEN „kokoty“ a pokud se nemýlím, bude jen a jen na tobě, abys v ní* ten čurbes po nich uklidil! ;p

*její duši ty čuňáku.. ;p

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Keď sa Láska spojí s Časom, dokáže aj zázraky… Láska nie je len hupsi hopsi do postieľky, láska je aj prostý život s milovanou, láska je súhra milujúcich a navzájom sa rešpektujúcich du­ší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Odpověď je snadná – jdi za jinou přítelkyní. Věř mi, že to je nejjednodušší řešení, jakékoliv jiné je náročností o NĚKOLIK levelů VÝŠ!!

K tomu, aby mělo význam tento problém řešit takovým náročnějším způsobem by tě MUSELO zajímat proč nechce, což je ovšem v rozporu se zadáním dotazu. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Vyměnit přítelkyni. Není sex – není vztah.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Příčina je zřejmá, pokud je naštvaná tebe nezajímá proč a řešíš si jen své bagatelní potřeby … sorry ale asi ví co dělá 🙂 Pokud ji chceš do sexu nutit a samozřejmě i nadále neřešit co ji trápí tak se s ním na dlouho rozluč.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SarrahParker

Co ji překvapit nějakou erotickou hračkou? Většina žen ráda experimentuje ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Tak rozhodně ji do ničeho netlačte, to neprospěje vůbec nikomu. Zkuste o tom komunikovat. Většinou to není o tom, že by se jí prostě nechtělo, ale že je tam nějaký problém. Třeba jí to nebaví. Tak si vyberte nějaké ty luxusní vibrátory na https://luxusni-vibrator.cz/luxusni-vibratory/c2 a zkuste třeba „sex bez sexu“ a jen se drážděte. Prostě ji navnaďte na to, že je to vlastně zábava a příjemná aktivita. :)

Avatar uživatele
SuzanKa

A pokud ne ty pilulky, tak co třeba koupit nějaký sexuální hračičiky? To by taky mohlo pomoct. Tady jich mají celou řadu https://e-kondomy.cz/. A taky doporučuju koupit nějaký zajímavý lubrikant…

před 1189 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GabulkaA

Já třeba doporučuju koupit stimulační lubrikant https://e-kondomy.cz/lu­brikacni-gely/stimulacni-gely-pro-zeny. Navodí atmosféru, přítelkyně se uvolní, naladí. Na mě to třeba působí perfektně :)

před 1162 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Hele, to jsem nezkoumala. Nám pomohly pilulky na podporu libida. To jste nezkoušeli?

před 1555 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GabulkaA

No, já jsem docela proti pilulkách. Hodně kupujeme nejrůznější lubrikanty… Na e-kondomy.cz jich mají celou řadu. I stimulační a tak.

před 1131 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
davidrocket

Já to vyřešil tak že jsem jí vzal do http://www.sweet-massage.com/ a pak se všechno změnila, musí to totiž začít mít ráda

před 2136 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek