sejtanka

Jak se v dnešní době nezbláznit?

držet ústa a krok a nevybočovat z normálu,nebo být pořádná potvora?

Nejlepší odpověď
SajmonModer

To je těžký. Obodvoje má svý výhody a nevýhody. Já bych držel ústa, ale krok určitě ne. Protože tímhle krokem jakým naše republika jde se brzo dostaneme do prd…e. Jdi za svým snem a neohlížej se spátky!

Další odpovědi
antík

:D,to je jednoduchý,teda vůbec není.Přes den je třeba se nestresovat,a pokud máte velké obavy z práce,vyskoušete to ní tak dny a pak s ní praštěte,ale jediná odpověd je být často s přátely,s nima mám vždy dobrou náladu,to je vše co mužu dodadat

dědapetr

Udělat co je podle Vás správné.Hlavně se nenechat vykolejit.

poa.li

Být si vědom své role a svého místa a nenechat se unášet a ovlivnovat. Přitom dbát na uchováni si čistého svědomí… Ale je to dost těžké..

Mucillinka

Určitě bych nedržela ústa a krok..Každý z nás jsme odlišný a jsem pro to, ať si každý řekne svůj názor a ten druhý ho vyslechne a naopak a pak se můžeme o něčem dohadovat..Proč se nechat zadupat do země od někoho, kdo má hubu plnou keců??!! Takže asi být spíš potvora, jinak člověk v týhle době nepochodí.. :)

Terryle

Podle toho, na co máte žaludek, svědomí a povahu – někdo nedokáže držet hubu, někomu to nedělá problém a někdo nedovede bejt svině.

Můj recept na nezbláznění se je brát život s nadhledem a zlehčovat, co se dá – a co neovlivním, to neřešit a netrápit se tím. Ale je fakt, že v šestadvaceti absolutně bez závazků si to můžu dovolit, jako živitelka rodiny a několika dětí bych určitě mluvila jinak.