Avatar uživatele
sejtanka

Jak se v dnešní době nezbláznit?

držet ústa a krok a nevybočovat z normálu,nebo být pořádná potvora?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zmimi, SajmonModer před 4796 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
SajmonModer

To je těžký. Obodvoje má svý výhody a nevýhody. Já bych držel ústa, ale krok určitě ne. Protože tímhle krokem jakým naše republika jde se brzo dostaneme do prd…e. Jdi za svým snem a neohlížej se spátky!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
antík

:D,to je jednoduchý,teda vůbec není.Přes den je třeba se nestresovat,a pokud máte velké obavy z práce,vyskoušete to ní tak dny a pak s ní praštěte,ale jediná odpověd je být často s přátely,s nima mám vždy dobrou náladu,to je vše co mužu dodadat

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Udělat co je podle Vás správné.Hlavně se nenechat vykolejit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

Být si vědom své role a svého místa a nenechat se unášet a ovlivnovat. Přitom dbát na uchováni si čistého svědomí… Ale je to dost těžké..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mucillinka

Určitě bych nedržela ústa a krok..Každý z nás jsme odlišný a jsem pro to, ať si každý řekne svůj názor a ten druhý ho vyslechne a naopak a pak se můžeme o něčem dohadovat..Proč se nechat zadupat do země od někoho, kdo má hubu plnou keců??!! Takže asi být spíš potvora, jinak člověk v týhle době nepochodí.. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Podle toho, na co máte žaludek, svědomí a povahu – někdo nedokáže držet hubu, někomu to nedělá problém a někdo nedovede bejt svině.

Můj recept na nezbláznění se je brát život s nadhledem a zlehčovat, co se dá – a co neovlivním, to neřešit a netrápit se tím. Ale je fakt, že v šestadvaceti absolutně bez závazků si to můžu dovolit, jako živitelka rodiny a několika dětí bych určitě mluvila jinak.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek