Bronzový

Jak se v dnešní době nezbláznit?

držet ústa a krok a nevybočovat z normálu,nebo být pořádná potvora?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

To je těžký. Obodvoje má svý výhody a nevýhody. Já bych držel ústa, ale krok určitě ne. Protože tímhle krokem jakým naše republika jde se brzo dostaneme do prd...e. Jdi za svým snem a neohlížej se spátky!

Další odpovědi:

Pokročilý

:D,to je jednoduchý,teda vůbec není.Přes den je třeba se nestresovat,a pokud máte velké obavy z práce,vyskoušete to ní tak dny a pak s ní praštěte,ale jediná odpověd je být často s přátely,s nima mám vždy dobrou náladu,to je vše co mužu dodadat

Zlatý

Udělat co je podle Vás správné.Hlavně se nenechat vykolejit.

Bronzový

Být si vědom své role a svého místa a nenechat se unášet a ovlivnovat. Přitom dbát na uchováni si čistého svědomí... Ale je to dost těžké..

Pokročilý

Určitě bych nedržela ústa a krok..Každý z nás jsme odlišný a jsem pro to, ať si každý řekne svůj názor a ten druhý ho vyslechne a naopak a pak se můžeme o něčem dohadovat..Proč se nechat zadupat do země od někoho, kdo má hubu plnou keců??!! Takže asi být spíš potvora, jinak člověk v týhle době nepochodí.. :)

Zlatý

Podle toho, na co máte žaludek, svědomí a povahu - někdo nedokáže držet hubu, někomu to nedělá problém a někdo nedovede bejt svině.

Můj recept na nezbláznění se je brát život s nadhledem a zlehčovat, co se dá - a co neovlivním, to neřešit a netrápit se tím. Ale je fakt, že v šestadvaceti absolutně bez závazků si to můžu dovolit, jako živitelka rodiny a několika dětí bych určitě mluvila jinak.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.