Lublan

Jak se seznámit s dívkou, kterou jsem dva roky neviděl?

Pracovala v restauraci, vyměnili jsme si pár pohledů, dva roky jsem tam už ale nebyl a ona tam už nepracuje. Je ze sousedního města, kontakt (FB a IG) jsem si však našel. Společné přátele nemáme. Chtěl bych se s ní seznámit. Otázka ale zní: co jí napsat nebo jak dál vůbec v této situaci postupovat?

Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
elkon

Ahoj, dlouho jsem tě neviděl, jak se máš?

Další odpovědi
Kryšpín

Sdělit dámě jaké je konto v bance a plastiko-plechové postrkovadlo

iceT

Když na ni máš kontakt, tak ji kontaktuj, a začít můžeš otázkou, jestli si tě z restaurace pamatuje.