Avatar uživatele
T.H.O.R.

Jak najít onu holku?

Zdravim pred dvouma rokama jsem se v praze seznamil s holkou opravdu mych snu(ja byl jejim snem)byli jsme spolu necely mesic a musel jsem odjet domu.jsem z pardubic.no jenomze cas bezel a ja na ni ztratil adresu i cislo.nemuzu na ni od te doby prestat myslet kazdy den ji vidam ve vzpominkach.proto vas vsechny moc prosim,jestli nevite jak se da zjistit adresa(krome posty pro tebe do televize fakt nemusim i kdyz me asi nic jinyho nezbyde)nechci si vyrizovat zadny stary ucty chci obnovit vztah,ktery se s nikym jinym neda!jmenuju se Filip Kaspar kacka uz bude vedet.piste me na U-PHONE@seznam.cz predem dik+za+odpoved

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5096 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal

Ahoj a jestli víš jméno tak se pokus v místě jejího bydliště požádat o pomoc matriku,nebo policii.Hodně štěstí ti přeje Michal.
P.S.Jít za svým snem a láskou je někdy svízelná cesta.Držím palce Filipe.

Zdroj: život

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
roxy52

A byla to opravdu ta největší láska i v době,když jste se neviděli ??? Je divný na ní ztratit veškerý kontakt.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Earl Sin

Zkus Facebook, Twitter nebo podobné sítě a nenech se odradit prvním neúspěchem.

Zdroj: www.facebook.com/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zlatomuska

ahoj, v dnešní moderní době bych zkusila facebook, icq nebo skype, jestli znáš celé její jméno. Jinak tu matriku. Držím pěsti

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Souhlasím s roxy52. Když to byla tak velká láska, proč jste se nekontaktili ty 2 roky???

A co interpunkce, to ti nic, Filipe, neříká?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Pokud to bylo oboustranne,tak proc Te – Vas nekontaktovala ona?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elektrikář

V první řadě by jsi se mněl seznámit z češtinou. Potvora má háčky a čárky. S takovým to výtvorem žádnou přítelkyni neseženeš. Musíš vědět jak se jmenuje, kam chodila do školy nebo do práce nebo znát její kamarádky. Je také centrální evidence obyvatelstva.

před 4971 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek