Viki1357

Co dělám špatně? Prosím pooraďte.

Ahojte, je mi 14 a moje kámoška má plno kámošů (kluků) a oni ji maj rádi a chtějí se s ní bavit. Jak být mezi nimi oblíbená nebo jak se s nimi bavit? Dokonce ji kluci mají jako nejlepší kamaradku, prostě strašně obdivuju tyhle typy holek, které se s tím už asi narodily nebo nevím, čím to je, že sou mezi kluky tak oblíbené? Moc prosím o rady.......

Nejlepší odpověď
ReHu

Buď sama sebou.
Dělání čehokoli, co ti nesedí jsou přetvářky a to už nejsi ty a vše se časem ukáže a srovná.

Další odpovědi
lexx

všechno je dáno předem, chytrá příroda ví co dělá, nech to plavat, nic nezměníš, možná jednou budou závidět Tobě

ivzez

Viki,
nic neděláš špatně a přestaneš-li se zabývat myšlenkou
„jak být oblíbená u kluků“ ani nic špatného neuděláš.

Buď sama sebou, nesnaž se přizpůsobovat věcem, které se ti třeba
ani moc nelíbí (o které zatím nestojíš) a nech všemu volný průběh.
A určitě kvůli „zvýšení oblíbenosti“ nedělej nic, co sama nechceš!

zjentek

kluci maj kámošky výhradně od toho, že chtěj „smočit“ (o čem by se tak asi s holkou bavili, že jo) .. a tak mě napadá, jestli třeba nemáš nějaký intimní závory, nebo něco podobnýho ;q