michaela17

Jak si mám nají kamarády a jak se s nimi bavit?

jak se mám s ostatními bavit, jaké vtipy mám použít a podobně, protože vše co řeknu je špatně a kolektiv mě proto nemá moc rád, ale myslím to dobře , možná ve skrytu duše potřebuji být středem pozornosti ale to je spíš minulost už mě to omrzelo a chci mít kamarády jen že na mě každý kašle tak co mám podle vás dělat ?

Nejlepší odpověď
anonym

Kamarády si najdeš ve skupině lidí, s nimiž tě bude něco pojit (ten „kolektiv“, který zmiňuješ, je jaký kolektiv? – co máš s těmi lidmi společného?).
Takže si vydefinuj nějaký svůj zájem a začni se stýkat s podobně zaměřenými lidmi (sport, koníček…) – třeba se přihlas do oddílu, kroužku…
Tam kamarády najdeš.
😉

Další odpovědi
Nevíteto?

Hodně si UVĚDOMOVAT svoje chování a vědět jaké věci (řeči) vyvolávají jaké reakce, nejdřív musíš zjistit co je špatného na tom co (jak) říkáš a co lidi otravuje, rozčiluje, odhání, nebo zraňuje. Vím, že je to hodně těžké. Když jsem byla malá, byla jsem vždycky přesvědčená, že chování a projevování mých rodičů je 100% správné. A bohužel ho (bez uvědomění) kopírovala. (Pak mi podle negativních reakcí ostatních došlo, že je to špatně.) Když jsem se na chování rodičů při jejich běžném sdělování „čehokoli“ soustředila jako starší, byla jsem zděšená jak jsem se jako mladší chovala.

ivzez

Přestaň přemýšlet o tom, jak najít kamarády
a začni chodit do sportovního oddílu (věnuj se nějakému sportu)
nebo do zájmových kroužků. Mezi lidmi se společnými zájmy
snadno zapadneš a budeš s nimi mít i společné téma hovoru.

Nemá smysl se ptát, jak se s ostatními bavit, nebo jaké vtipy máš vyprávět.
Žádná „univerzální“ témata, ani vtipy nenajdeš.

Jak se tedy s lidmi bavit?
Česky, srozumitelně a vždycky tak,
aby to zajímalo obě strany
(všechny zúčastněné).

Víc se poradit nedá, protože nikdo
neznáme ani tebe ani ty „ostatní“…

Agneta

Například tady. A to, co jsi jinak jen ve skrytu duše..... tady můžeš být excentrická bez omezení. Salvátor Dalí by si takovou možnost nenechal ujít :DDD

huxa

Najít si kamarády, nikoliv známé.
Kamarád je člověk, který tě má rád skrz to, jaká jsi, známý je prostě někdo známý…

Agneta

michaela17 >>> teď ti předvedu výhody webu :
„tak např. huxa ti může být dobrým kamarádem,je to sice
kromě
Boláka a Zjentka největší úchylák na webu, ale teď se nějak
zlepšuje“
Tady můžeš klidně vyslovit tvůj názor :DDD