Flex

jak být u holek oblíbený ?

chtěl bych názor co holky baví… o čem se s nimi bavit… chodím do osmé třídy . asi vím že každý odpoví chovej se přirozeně ale to je široký pojem …mají třeba rády holky když je škádlím … Prosím řekněte holky jakého kluka (za kamaráda ne za toho s kterým chcete chodit) by jste si představovali ? PS : v mém věku …

Odpovědi
rigormortis

Třeba je neházet do jednoho pytle?

anonym

Podívej se do vyhledávače. Tahle otázka už tu padla víckrát.

ondra07

Ano, holky mají rády škádlení, ale to jim dělají spíše kamarádi, pokud chceš být její kluk, tak jo, zasměj se s ní, ale chovej se k ní jinak, než ke kamarádkám, víc ji respektuj a moc se ji nesměj. Pochval ji, že ji to sluší apod. Pak ji pozvi ven nebo si něco vymysli nebo, že ji pomůžeš s úkolem a tak. Nevím, jak to mezi vámi je.

Bav se s ní o všem možném, řekni ji, co tě baví, pak jaký měla den, co ji baví, kam by chtěla jet.. vše, co tě napadne. Stejně z toho nic moc nebude a kdyby něco jo, tak to rychle skončí :)

Eliie

Jsem zhruba stejně stará a tak vím že holky v mém věky (ne všechny) tadyspolužačky a pod. se s určitýma klukama baví jen když s nimi chtějí chodit jinak u nich nemáš šanci.Např. mě úplně stačí když si s klukem(kámošem) můžu jen tak povídat očemkoli (o společných zálibách,o škole, o čemkoli) hlavně nedávej najevo to když se ti nebude nebude líbit že se ti ostatní kluci posmívají že se bavíš s holkama.Řekni třeba před nima že je fajn.Nemusíš jí ani chválit oblečení ani účes jen ji nesmíš schazovat.a hlavně je respektuj neříkej že co dělají je trapné a nemoderní je to baví a kámoš by je měl podporovat.
to je zhruba základ mělo by to stačit :D ale ne každá holka je stejná

Molva

Snaž se být pozorný a ohleduplný. Pochval ji, že jí to sluší a tím jí vlastně dáš najevo, že jsi si všiml něčeho, co ostatní přehlíží. A právě to jí potěší. Holky jsou rády, když se líbí a potěší je pozornost druhého pohlaví.
Když je budeš škádlit, tak to může zabrat pouze, když už se holce líbíš. Ale jestli ji chceš teprve zaujmout, tak zkus nenápadně zjistit, co má ráda, co čte, jaké filmy a hudba se jí líbí a pokud v tom najdeš něco společného, tak se s ní nenápadně o tom začni bavit.
Držím palce 😉

led

Každý človek je v určitom zmysle ojedinelý. Zovšeobecňovať pohľad na človeka podľa pohlavia, podľa veku je nezmysel. Zvlášť u dievčat v puberte, keď už začínajú vyrastať z detských podkolienok, ale dospelé ešte nie sú.
Najjednoduchšia odpoveď by možno bola – buď ako ony, zapoj sa do davu. Nemyslím, aby si zmenil orientáciu, ale aby si pochopil ich myšlienky. Ale určité dievčenské tajomstvá im dožič.
Buď ako mladý muž, nie urážlivý, nie „handra“, buď sám sebou.
Ak dievčatá chcú ťa za „kamaráta do dažďa“, príjmu ťa medzi seba, aj keby si bol nemý.
„Co se škádlivá, rado sa mívá“
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/plati-co-se-skadliva-to-se-rado-miva
https://www.go­ogle.sk/search?cli­ent=opera&q=Co+se+š­kádlivá,+rado+sa+mí­vá

gumiczud

To je jak bys chtěl návod na život…