Bronzový

Ostatní ze třídy mě nemají rádi, protože jsem s nimi nechtěla hrát flašku...

Před pár dny jsem se třídou spala ve škole, měli jsme filmový večer, a učitelka nám potom dovolila nějakou dobu ještě hrát flašku, nejsem suchar, tak jsem se vybavila vrstvou oblečení, a že hraju taky. Potom nás učitelka zahnala už spát, a děcka počkala, až úča usne, a potom šli na druhou stranu školy a hráli tam flašku až do tří (to mi řekla kámoška), já jsem s nimi nebyla, protože jsem nechtěla mít problémy, a usnula jsem. Učitelka na to samozřejmě přišla, a dala jim všem trest, a oni se o té flašce teď schválně přede mnou baví, aby mě naštvali, a když se jich zeptám, jaký to bylo, tak jsou na mě naštvaný, protože oni mají průšvih a já ne. Co mám dělat, abych zase zapadla?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Neboj, to chce čas. Přejde je to. Ty máš právo se rozhodnout co chceš a nebo nechceš dělat. :-)

Další odpovědi:

To jim nevysvětlíš, zkus říci, že si byla strašně unavená a chtělo se ti spát. Nech tomu volný průběh. Normálně se s nimi bav, blbni, časem na to zapomenou a nechají to být. Párkrát na ZDŠ jsem to zažil a hlavu si nedělal.

Ignoruj současný stav. Přežene se to. Zřejmě jsi rozumnější než spolužáci a někdy to holt chvilku trvá, než si provinilci uvědomí, že jsou pitomci a že nemá smysl být na tebe protivní. O nic se nesnaž a nepodbízej se nikomu. Spíš bych ti poradila, aby ses poněkud dotčeně stáhla bokem. Máš plné právo dát najevo, že s postojem spolužáků nesouhlasíš.
Začínají prázdniny. Užívej si jich a uvidíš, že po nich to bude zase v pořádku. Nesnaž se být za každou cenu jedním z článku kolektivu, buď sama sebou. Jenom silní jedinci hýbou dějinami.

Kláro, nedělej nic.

Jednoduše jakýkoliv trest je tíživý a někdy emočně náročný. Když se tíha rozloží mezi více lidí snáze se to nese. A to je to oč jde, odložit si kousek emocí na tebe, odvalit si tíhu na někoho, kdo jí nenese.

Takže tím, že se o tom baví právě před tebou ve skutečnosti vyjadřují, že tě mezi sebe berou. Ok, možná je v tom trochu závisti, že jsi čistá, ale to není Tvá věc. :)

Časem se tomu budete smát, máte aspoň dobrou story na školní razy ;)

PS: Nevím, jaká jsi povaha, ale čím víc budeš "prudit" otázkama Jaký to bylo, tím rychleji jim pomůžeš se emocí zbavit. Prostě je jednoho dne přestane bavit furt se naštvávat :D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.