Lucule13

jak se rychle zbavit rýmy.Už asi druhý den mám ucpaný nos,(v krku mě už nebolí)

Nejlepší odpověď
Drap

Tady žádná rychlá léčba neni. Říká se , že neléčená rýma trvá týden, léčená je pryč už za 7 dní.

Další odpovědi
elektrikář

Mořská voda se dá koupit v lekárně ve spreji. Nebo jiné kapky. Mně pomáhá aspirýn, čaj a citron, A zalehnout.

hanulka11

ponořit předloktí do umyvadla s vodou tak teplou jak nevíc sneseš a pěkně prohřát a opakovat třeba 3×,a dobře obléknout a rýma by se měla spustit

Ponytail

Na ucpaný nos spoelhlivě fungují spreje prodávané v lékárně (Nasivin, Olynth).

Michal Kole

Nosní kapky

Natáhni nosem MOŘKOU vodu, což je v ČR nerealizovatelné.

cliwe

Kup si v lékárně BIOPAROX, je super.

Lékárna

Pěkný den,přípravků je celá řada – dekongescenčních – Olynth,Nasivin,Sa­norin,Otrivin,Na­sic. S aloe nebo aescinem – Panthenose.Ob­sahujících mořskou vodu nebo jiné soli -Sterimar,Quix­x,Physiomer,Vin­centka apod

Zdroj: www.lekarnavlipkach