Jak se pozná gay?

Myslím tím skrytou, nepřiznanou orientaci. Jsou na to nějaké chytré testy?
Doplňuji:
Doplňuji otázku: Nejedná se o mne, ale o muže, co s ním žiju. Mám podezřená na JEHO skrytou a nepřiznanou homo nebo bisexualitu. Vypadá to, jako by to v něm bylo, ale on si to celý život zakazoval. Nepřipustil si, že by nebyl "normální".Přinutil se být normální.Oženil se, pokoušel se mít dítě,... ženám nikdy nerozuměl, je chorobně čistotný, mlsný, občas hysterický, nejraději je ve společnosti mužů...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Samozřejmě pár testů existuje, avšak na otázku své sexuální orientace si musíš odpovědět sám. Ovšem nemůžeš očekávat, že si to rozřešíš během jednoho dne. Uvědomění a přijetí homosexuality (coming out) je velmi dlouhý proces. Mě osobně přijetí toho, že jsem lesba moc dlouho netrvalo, neboť jsme předtím prošla obdobím, kdy jsem se srovnala s bisexualitou. Což mě na možnost homosexuality připravilo. Ale i tak jsme se s tím vypořádávala půl roku. Jednomu mému kamarádovi (gayovi) zabral coming out dva roky.
Je to velmi individuální a žádné internetové testy ti na tuto otázku pořádně neodpoví. Jak jsem již výše napsala, musíš si na to odpovědět sám.
Možná by ti mohly pomoct informace na toto téma na 004.cz

Další odpovědi:

Bronzový

Myslím si, že testy určitě existují. Četla jsem, že se geyové a lesby poznají navzájem, a že ikdyž to ten dotyčný ani na sobě není schopen poznat, že to ostatní g. a l. dokážou rozeznat. Nedávno o tom šel i dokumet v tv. Prý mají určitý pohyby typický pro g. a l. atd.....

gayove jsou vsude! pozna se to podle toho ze se kamaradi en a jen s holkama spis a ze resi moc obleceni ze se ta doticna osoba osebe zajima vic nez zenska! osobne nemam moc vlasce gaye ale par jich takovych poznam§

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 397
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.