OuSí

Jak se odmilovat?

Zamiloval sem se do nesprávné ☹ . Ona miluje jiného. Nevím co mám dělat… prosím poraďte někdo …

Nejlepší odpověď
quentos

souhlas s kolegyní… jelikož jsem v podobné situaci jako Ty, můžu doporučit zalhtit se prací, ta pomáhá spolehlivě zapomenout; pomáhají i koníčky a nevyhledávat Její společnost (což ovšem neznamená úmyslně se jí vyhýbat). Časem to přejde nebo přijde jiná…

Další odpovědi
panenka

pokud miluje jiného tak se snažte zapomenout na ní tím například že si někám vyrazíte s přáteli například na disco ,nebo na výlet hlavně nezůstavejte doma protože by jste se ještě více trápil.chce to čas věřím tomu že se vám to podaří zvládnout tuto situaci i když je těžká,vyrazte si někám třeba někde za rohem už čeká další tak se zbytečně netrapte a běžte se bavit .přeji hodně štěstí v lásce

Michal

Odmilovat se jen tak nelze,je to běh na dlouhou trať Ale lze hledat dál,sportovat a něco tvořit,určitě ne pivní slavnosti.Časem se dá i zapomenout…

bond73

Myslim,ze jste se dostal do dost zle situace a vsechny rady jsou ne moc ucinne,jasne je dobre nebyt sam a nemit cas na premysleni,protoze cela tato vec, je vlstne slozita psychicka zalezitost,ovsem lek na odmilovani vlstne neexistuje,jen vy sam rozhodne te ,jak dlouho cela tato vec bude trvat,je nutno se s tim vnitrne vyrovnat,vim,je to bolestive a neprijemne,byla by vzak hloupost se v tom,,machat,, a vic prohlubovat tu uzkost,ne opravdu bych volil, hodne prace a vice casu travit s prateli a mezi spolecnosti, dej te tomu cas to vse vyprcha a prijde nova, ta prava laska,ktera bude jeste silnejsi a treba jeste bolestivejsi,tak uz to proste s laskou je, mluvim z vlastni zkusenosti a to jsem tech lasek mel 4 a vsechny byly uzasny,neveste hlavu ,lasek jeste bude habadej.Preju hodne sili , vytrvalosti a brzkou lasku do vaseho srdicka.

Nuk nuk

Především to chce čas. Nespěchejte na sebe, u nikoho to není ze dne na den. Hlavně to chce nesedět doma a příliš přemýšlet. Jděte mezi kamarády, zasportujte si a zkuste se zaměřit na jiné myšlenky.

COVERENDER

No myslim ze kdyz milujete tak neni az tak důležité zaměřit se na jiné myšlenky ale spis na jiné milenky… Myslim ze kombinace casu a jiných žen muze pomoct! Jinou radu nevim. Samotný cas bez ženy nepomůže a žena bez casu (hned dalsi) taky ne. Chce to vhodně zkombinovat podle toho jak na tom ktery clovek je… Ale dolezat a doprosovat se nikam nevede, to znam z vlastní zkušenosti!

HOMER

Né,že bych trošku nesouhlasil s ostatníma,ale podle mně je prvním krokem zapomenout.Jakým způsobem to udělat,nechám na tobě.

Klarisa

Musíte to překonat,zaměřte se na něco a zkuste zapomenout.Pro jedno kvítí slunce nesvítí.Asi si nejste souzeni.Jednou přijde ta pravá.Zatím se zaměřte na nějaké koníčky nebo si pořidte zvířátko.

Šulamitka

Je spousta krásných a hodných žen a vy chcete být s ženou,která vás nemiluje ?

angelika5

najid si jinou´´´´´´

angelika5

najid si jinou´´´´´´