JanaViki

Jsem zamilovaná do svého kamaráda. Má holku a přestal se semnou bavit.

Mám skvělého kamaráda, psali jsme si, bavili se spolu venku, ale má holku a jí vadí, že se s nim bavím, tak mu něco nakecala, protože ze dne na den mě začal ignorovat. Co teď?

Nejlepší odpověď
anonym

Tak to není tak úplně kamarádství z tvé strany, když jsi do něj zamilovaná, ne? On tě prostě bere jako kamarádku a tobě nezbývalo než předstírat kamarádství, protože jinak by se s tebou asi nebavil. Pokud si našel přítelkyni, tak v páru to bývá tak, že zamilovaní jsou si kamarády nejbližšími i sexuálními partnery najednou. Navíc ženské mají speciální radary a okamžitě vycítí, že z tvé strany to kamarádství není
a tak celkem přirozeně si brání svoje. Najdi si svého kluka! Nebo nikoho nehledej a počkej až si tě někdo najde sám! Třeba někdo čeká až se přestaneš bavit s tím „kamarádem“ aby se mohl vyjádřit… Hlavně se nepleť mezi ty dva, neintrikuj a neponižuj se.

Další odpovědi
zjentek

iceT: odmiluj se??????? Až tak jednoduché to je? Furt se učím..
Jana: mu taky něco nakecej, třeba jenom neví kde je sever. Chápeš,jako že si třeba ještě doposud nevšiml, že jej miluješ, jelikož se k němu chováš jako kámoška..ne?
Doplňuji:
jestli svou lásku k němu tajíš,nedáváš mu jinou možnost. Třeba tě miluje,ale váží si tě jako kamarádky natolik, že svou lásku k tobě tají i on. Proto si našel holku na lásku.
Že i kluci a chlapi mají city,to vás baby nenapadne než zestárnete?????

iceT

Odmiluj se a najdi si jiného kluka,ona jen žárlí a když budeš zaneprázdněná jiným klukem,tak ji to přejde.A pokud ti jde o to kamarádství s tím klukem,zeptej se ho na rovinu,co se stalo,že se s tebou nebaví.
Doplňuji:
zjentek-odmilovat se sice není jednoduché,to netvrdím,ale taky pokud se kluk někdy nevyjádří jako první,tak holce taky nezbývá než se chovat jako kamarádka a pokud by o ni taky stál,tak by se snad vyjádřil a nenašel si jinou,jenže oni někteří kluci svoje city nějak moc vyjadřovat neumějí,ale víme,že je mají.
Tady bude problém v žárlivé partnerce toho kluka,stačilo mu něco nakukat,něco si vymyslet,nějakou pomluvu,stačí i trošička citového vydírání,(pokud mě miluješ,tak se s ní nebav) a je vymalováno.Slečna Jana taky nezmínila,jestli byla zamilovaná už před tou slečnou,nebo se do něj zamilovala až po tom,co si tu slečnu našel,takže asi tak.
Každopádně nemá smysl snažit se přebírat někoho,kdo je momentálně s někým jiným,aby pak nebyla za mrchu.

anonym

Kde jsou dva, nemusí být třetí. V tomto případě jsi ten třetí Ty. Zařiď se podle toho a najdi si partnera, který pro Tebe nebude jenom kamarádem.