jetovpr

Jak se odmilovat?

Potřebuju pomoct se odmilovat.Jsem štastně zadaná už pár let toho člověka si vážím opravdu moc a jsem s mím štastná,ale ted jsem v práci potkala někoho kdo je mi velmi podobný a tím pádem i blízký.Bohužel jsem k němu začla něco cítit ,je to hrozné ,potřebuju se toho zbavit nemůžu myslet na práci,dělám chyby.Snažím se aby to nikdo nepoznal ,nejlépe ani on(je zadaný a nechci tím nikomu ublížit asi o mě ani nestojí,ale kdyby tak nechci aby to věděl)Nejhorší je že něco ve mě ho chce čím dál víc,představuju si jaký by to bylo s ním moci být i jindy než jednou za čas v práci,nemyslím na sex(radši)…pomozte mi se odmilovat cítím se fakt zle hlavně nechci nikomu ublížit…

Nejlepší odpověď
Damiana

Pokud nás začne přitahovat někdo jiný, něco nám v současném vztahu chybí nebo jsme jen nevyzrálí. Možná jsi si se svým partnerem moc jistá a pálí tě dobré bydlo.
Víš co ti pomůže? Místo toho, že eroticky i romanticky fantazíruješ o svém kolegovi si představ co by se stalo s tebou, kdyby k naplnění došlo. Touha zakázaného a erotické jiskření je jistě vzrušující, ale vžij se do toho co by bylo, kdyby padla první pusa, schůzka, proběhl sex. Jak se budeš chovat ke svému stávajícímu partnerovi? Budeš se mu moci podívat klidně do očí? Chovat se „jako by nic“? V pohodě si s ním dát večeři? Věř tomu, že když zahneš, už to vrátit nepůjde a situace, ve které se projevíš jako zrádce člověka, který ti věří, není příjemná. Kouzlo se zadaným kolegou rychle zmizí, kdoví jak se k tobě po avantýře třeba zachová (ostatně chlap, který v klidu podvede svou partnerku asi moc charakterní nebude) a hnusně se budeš cítit hlavně ty.
Když si to předem takhle vysvětlíš, tak vlastně není moc o co stát, ne?
A jestli se kolega chová nějak pro tebe extra zajímavě, promluv si se svým partnerem a řekni, po čem toužíš a co ti chybí. To by bylo, aby chlapík, který tě snad zná nejlíp správně nezareagoval.
Jestli ti jde ale jen o kolegu jako takového (nebo i kohokoli jiného) a doma se vyloženě nudíš, je to spíš povahou a žebříčkem morálních hodnot. Taky si promluvte, ale spíš o tom, jak to mezi vámi ukončit.
Přeji zdar tvému konání! 🙂

Další odpovědi
hanulka11

No tak asi nejsi šťastně zadaná .....zkus to probrat s tím tvým, co ti řekne a hned tě to přejde

Drap

Oplachuj se vlažnou vodou a udělej si pořádek v hlavě.Nic jiného nepomůže

terry

Pokud bys byla štastně zadaná už pár let, neměla bys potřebu se zamilovávat jinde.
Protože to tak není, asi ti ve vztahu něco chybí.
Co, to už musíš zjistit sma.

iceT

Nechat se ze zaměstnání vyhodit\dát výpověď a při hledání nového zaměstnání zcela určitě nebudeš mít myšlenky na druhé muže.

jmhad

Pomáhá studená sprcha a nebo,lépe,znovu se zamilovat.

Kerynka

chce to čas rozhodně hnedka to nebude!