Avatar uživatele
ninka

Jak se odmilovat…?!

AHoj, nevíte mi prosím nekdo poradit, jak se mám rychle a hlavně účinně odmilovat? Je to kolega v práci a jsme spolu denně, ale já jsem zasnoubená s někým jiným a šílím z toho, jak jsem s ním v práci, nedá se mi soustředit… Já vím, že to zní detinsky, ale já už fakt nevím, co mám dělat…! Prosím, poraďte, snažím si ho nevšímat, ale to nejde, když sedí u mne…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, PostApMan, anonym před 5016 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Jak se odmilovává nevím, ale na vašem místě bych zvážila to zasnoubení, když jste schopna zamilovat se do někoho jiného a evidentně to nezvládáte, tak co bude za pár let??

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

pokud mate rada sveho pritele tak to prejde samo,nikdo neni bez chyby za cas muzete zjistit ze ac se vam libi neni tak dokonaly jako vas snoubenec,je to jen chemie,hledejte na nem chyby

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Je potřeba si říci,že co je v domě není pro mne.Takové vztahy končí většinou nepřijemnostmi a malérem.Myslím si ale že stejně je řešení jen a jen na Vás.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Rychle odmilovat?No,to je ale hloupost,bud miluji nebo ne,kdyz uz ted jste zamilovana do jineho nez s kym jste se zasnoubila,tak i kdyz si nic nezacnete budete si urcite pozdeji rikat,proc jsem si nevzala Pistu Hufnagla..Vazne,to si musite uvedomit,co vazne chcete a svoje city k priteli asi prehodnotit,ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nevěřím,že dostanete „účinnou“ radu.Neexistuje.
Jediné, co napadne asi každého – alespoň na nějakou dobu – nevídat jej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

No Ninko, v tomto případě se hned tak neodmiluješ, protože pokud to tak s tebou cloumá, jak píšeš, tak v tvém případě je asi nejlíp se se „starým“ přítelem rozejít, protože tvůj cit k němu není pevný a trvalý už vůbec ne. Protože pokud to nebude tento kolega z práce, tak za chvilku to bude určitě někdo jiný. Nedělej ze svého snoubence paroháče už teď a radši se na férovku s ním rozejdi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Píšete že jste zamilovaná,a co ten kolega? Miluje vás? Pokud ano tak není co řešit. Se snoubencem se rozejděte a buďte šťastná.Láska ta pravá přetrvává léta.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

To není jako vypnout TV.Dejte tomu čas, obdivuji se vašemu zasnoubení,uvážil bych ho.

Zdroj: čas neléčí,když nechce.Čas je šarlatán.J.Orten

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek