Jak se oblect do divadla?

Chci se zeptat, jake je vhodne obleceni pro holku do cinoherniho studia

Nejlepší odpověď
led

důležité je oblect se podle svého vkusu, pohodlně a slušně – tedy ne tepláky nebo džinsy a tenisky.
Dobře učesaná. I když je to „jenom“ studio, třeba si i oblečením uctit práci herců.

Další odpovědi
Nuk nuk

Trochu záleží na úrovni divadla. Malá a třeba undergroundová, lidová divadélka snesou i ležérnější oblečení, Národní Divadlo nebo něco na podobné úrovni už chce opravdu oděv společenský.

Jako holce – ženě, bych Vám radila třeba šaty a sako a k tomu vhodnou obuv – lodičky nebo něco na ten způsob (přezout se můžete v šatně). Pokud se necítíte v sukních dobře, zvolte vhodnou slušně vypadající halenku a kalhoty tmavší barvy, ideální jsou černé, ale nikoliv džíny. Samozřejmostí by měl být pěkný účes a případně decentní make-up.