lilleček

Jaké oblečení se hodí na koncert do divadla?

Jedná se o koncert Davida Deyla. Začátek 19:00. Jsem bezradná.. nevím jestli je vhodné jít pouze v kalhotech a slušnějíším tričku či halence a nebo ve společenském (sukně a halenka, koktejlky?)

Odpovědi
led

Malá spoločenská nikdy neuškodí,
…teda okrem koncertu ´heavy metal´

zzzzz

Podle fotky si hezká mladá holka, tak si myslím, že je jedno co si oblečeš. Klidně zvol i ty kalhoty, nejlépe černé. Důležité je si zábavu užít. Tak ti přeji hezký večer.

Hykam

Klidně můžete kalhoty a tričko nebo halenku.
Když jsem byl poprvé na muzikálu, měl jsem džíny, bílou košili a sako. Asi jsem tam byl takto oblečen jako jediný 🙂

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.