xVinc

Jak se obléct na muzikál

Jak se obléct na muzikál (děti ráje)??

Nejlepší odpověď
anonym

je to pořád společenská akce,tak oblek tím se nic nezkazí

Další odpovědi
panenka

Dej si rifle pěkné tričko na to svetr a bundu a můžeš vyrazit na Muzikál.Je to moderní muzikál tak žádné sako myslím ani potřebovat nebudeš

hanulka11

Normálka slušně- jako mezi lidi.

ReHu

Myslím, že jeansy se moc nehodí.
Oblek třeba nutný není , ale mám za to, že kalhoty (od obleku) jednobarevná košile a třeba svetr ( nejlépe jednobarevný a ne moc teplý) se hodí.

Miroslavst

To nejlepší co máš na sebe.
Ale i tento má nárok jít na muzikál ne?
http://img4.raj­ce.idnes.cz/d0405/1/­1501/1501848_6b7a­a3fb5b68ad203e4859bcd025­6c28/images/bez­domovec_Vena.jpg

Martina S.

Tohle je muzikál moderní, takže džíny, tričko, mikina, tenisky.

atriplex

Do divadla chodím cca 100× ročně, proto s klidným svědomím říkám – obleč se jako do práce – džíny, triko nebo košile. Rozhodně ne oblek, to bys přestřelil.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.