Frogman

Proč se při různých akcích hází kalhotky?

Mám na mysli třeba na koncertě, na plese atd.
Prý už je to starý zvyk. Jaký je ale význam toho? xDDD

Nejlepší odpověď
Kepler

Já myslím, že je to způsob vyjádření beze slov: jsem připravena a žeru tě. Jedna moje poněkud divočejší bývalá přítelkyně taky třeba pověsila kalhotky (výhru v tombole) na mikrofon v kapele. A vzala si jinou výhru. Chudák zpěvák, byla tam i jeho stíhačka. Ten teda měl průs.., bylo to slyšet i před hospodou. Vesnický bál, no a co?

Další odpovědi
Drap

Nikde jsem ještě kalhotky neházel a házet asi ani nebudu. Ani jsem to nikdy přímo nezažil

bububabu

To není zvyk, te je jen rozlišovací pravidlo. Takhle se totiž pozná pravá coura …

Agneta

Protože muzika je zčásti erotická…a takový koncert je skoro erotickou záležitostí:D

ivzez

Nejde o žádný starý zvyk, jen někteří (spíše některé)
jedinci tím vyjadřují stupeň své inteligence.

Jiným k tomu stačí pokládat na Odpovědích otázky
např. ohledně „jednodenních absencí“ apod. …

zjentek

Myslím, že tím po sále šíří nějaký feromony. Kdyby neuměly házet a nebo neměly kalhotky, vrtěly by nejspíš prdelema. Viděl jsem to u svý Fanyny a to je také fenka.

Ivzez, já toho moc nevím, ale mám intuici a ta mi říká, že stupeň Vaší inteligence bude vysoký. Já to poznám, je to dar.

Agneta

zjentku, takže samečci na pódiu ani nemusí vrtět ocásky, a fanynkám to už stačí k tomu, aby vrtěly prdelkami? no tomu říkám erotická muzika :DDD

zjentek

Jak vidíš, tak samičkám to skutečně stačí ..někdy stačí zapět, jindy trefit se holí do puku…
To chlapům nestačí, proto krom úspěchu byly vynalezeny ještě prsa a tanec.