Lenlinda

Jak se mám dostat na SŠ když mám 4 z matiky

Jenom dodám mám vybraný i učební obor,ale ráda bych brala střední.

Předem díky

Nejlepší odpověď
Rokio

Pokud uděláš dobře přijímačky, tak šanci máš.

Další odpovědi
elkon

Když víš že na to nemáš, tak to ani nezkoušej a bez matiky nemáš stejně šanci.

Randomčlověk

Matika je dost důležitý předmět… můžeš to vyzkoušet nebo zkus střední kde není matika

da ny

V případě neúspěchu je třeba matematiku zvládnout a zkusit štěstí v dalším školním roce. Řemeslo má zlaté dno ;D Šikovný odborník se neztratí, v mnoha oborech „je po nich na trhu práce „hlad“ :)

da ny

Doučování, příprava na přijímací řízení, může pomoci.
Vážné nedostatky z učiva 2. stupně z M, je třeba urychleně dohnat! Znát, rozumět.