annajmenome

Mám šanci dostat se na střední školu?

zdravím,mám šanci dostat se na střední školu (gymnázium)?
jsem na začátku 9.třídy,vysvědčení z minulého roku bylo výborné (1 dvojka v pololetí z fyziky,jinak samé jedničky :))
teď je sice velmi brzy na to hodnotit,ale snad prospěji s vyznamenáním i teď. Na testy už se připravuji a z češtiny mám okolo 45 bodů.
Děkuji všem :)

Nejlepší odpověď
Drap

Šanci má každý, kdo udělá úspěšně přijímačky. Pokud se budeš připravovat, nevidím důvod, proč by tě neměli přijmout.

Další odpovědi
Rokio

Šanci máš velkou. Dnes jsou na gymnáziu i trojkaři, ale ty máš jedničky a navíc se na přijímačky připravuješ, takže to vidím velmi nadějně.

annas

šanci máte, ale jistotu ne. Ředitel školy neví, kolik se přihlásí žáků a s jakým prospěchem, kolik jich bude brát a výsledky přijímacím zkoušek.

I když se hodnocení započítávají i známky z vysvědčení. Některé školy připočítváají nqavíc body za známku z MAT či CJL atd

Podívejte se, jak jedna škola hodnotí známky a testy

https://www.ghra­buvka.cz/krite­ria-prijimaciho-rizeni-4lete

Věřte si, že zkoušky zvládnete.

JežíšKristus

Ne

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.