Avatar uživatele
Louise:3

Vezmou me na stredni?

jsem v 8. Tride a nejspis budu mit 4 z matematiky…chte­la jsem jit na hotelovku,ale nevim,jestli me vezmmou se 4… Z jinych prrdmetu mam 1–2..
Myslite,ze me vezmou?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3274 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Co si myslíme, vám určitě nepomůže. Neví to ani ředitel školy, na niž se budete hlásit Kolik se bude otevírat tříd, kolik se přihlásí zájemců, jaký budou mít prospěch ze ZŠ, jak dopadnou přijímací zkoušky … hodně dotazů, ale bez konkrétní odpovědi.

Zkuste si známku opravit. Rovněž nevím, které předměty na škole preferují.

Zjsitěte si informace u těch, kteří se na školu hlásili, jsou přijati. Ale každý rok to může být jinak.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
JájsemRaibek

No dle mého názoru a při pohledu na psaný text, bych velmi pochyboval, že máš 4 jen z matematiky. Co český jazyk?
Ale jak již sdělila annas, tak to záleží na škole. Pokud bude mít nedostatek žáků, vezmou tě, pokud přebytek, budou posuzovat vše podrobněji.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vitezove11

Hele matematika není všechno na hotelovce je důležitá komunikační schopnost (znalost českého jazyka, angličtiny popř. němčiny či dalších světových jazyků) pokud ti zrovna jazyky jdou není problém se na hotelovku dostat. A jak říkám já všechno na světě jde jen se musí opravdu chtít a jít si za tím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Nemyslím, že tě s tvou češtinou a se čtyřkou z matematiky vezmou na některou střední školu. Pokud se výrazně nezlepšíš, počítej spíše s učilištěm (s tříletým učebním oborem).

Zkusit SŠ má podle mne smysl jen pokud zapracuješ na obou předmětech.
(Tvého ročníku už by se týkala povinná maturita z matematiky.)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek