autacek

Jak se dle Vás pozná šťastná rodinka?

Nejlepší odpověď
Kepler

No, podle opičáků bychom si asi měli navzájem hledat blešky. U nás platí: široké boky maminy, základ šťastné rodiny!

Další odpovědi
zjentek

Nevim, u nas na Prajzske vládne matriarchát, tady nic takového není.

Lucyfer

Základ je fungující partnerství, kde nechybí láska. Zejména šťastná žena vytváří šťastnou rodinu. Děti se tím ,,nasáknou", a celkově je ve vzduchu cítit lepší atmosféra takřka sama od sebe;ale také je podle mě důležité přistupovat k sobě navzájem s respektem a naslouchat si… snahu druhého ovládat a měnit dle obrazu svého vnímám za velkého narušitele. Šťastnou rodinu poznám podle toho, že se mají nepodmíněně rádi a dávají si navzájem prostor, pocit svobody.