Baruš-lolli

Líbím se mu? Jak to poznám?

Dobrý den. Předem se omlouvám, zda tato otázka už mnohé z vás nudí a je tu stále, ale myslím si, že každý to má jinak a každý se chce zeptat na vlastní specifickou situaci. Je mi skoro 16 let, tudíž v lásce nemám skoro vůbec žádné zkušenosti a tak bych si ráda nechala poradit od starších, zkušenějších jedinců. Jde o jednoho kluka. Chodíme na stejnou školu, on chodí o ročník výš, něž já. Potkala jsem ho jednou s kamarádkou v tramvaji a zalíbil se mi. Pokukoval na mne už v té tramvaji a pokračovalo to i ve škole. Když jdu kolem něj, dívá se na mě, jen na mě. Jednou jsme šli s celou třídou, kde máme opravdu nádherné holky a on koukal jen a přímo na mě. I když jdu se svou nejlepší kamarádkou, která je opravdu krásná, tak se dívá jen na mě. Máme skříňku velmi blízko u sebe a když jsem se u ní bavila se svým kamarádem, poslouchal, co si povídáme. Nebo jednou, když jsem šla do školy o chvilku dříve, už tam stál, čekal až otevřou a bavil se se svými kamarády a když mě viděl, ignoroval je a díval se na mne celou tu dobu, než jsem zmizela v davu. Nevím, co tyhle pohledy mohou znamenat… Nejsem jedna z těch holek, které by přišly ke klukovi, jako by se nechumelilo, řekly si o číslo a kdo ví co ještě… On vypadá hodně stydlivě, tak nevím. Co mám dělat?

Nejlepší odpověď
quentos

Všechno uvedené nasvědčuje tomu, že se mu líbíte.
Jestliže je stydlivý, trochu tomu pomozte – nikde není psáno, že první krok má udělat vždycky on. Zkuste pro začátek třeba zapříst nezávazný rozhovor. Hodně znamenají rovněž „jakoby mimoděk/omylem“ učiněné pokusy o fyzický kontakt. Pokud se lekne a uteče, je to jeho blbost (a pro Vás znamení, že Vás není hoden)…
(Zvaní na rande je radno nechat na později, při prvním setkání by to opět působilo moc „hrr“…)

Další odpovědi
Agneta

Řekla bych, že tady jde skutečně o tu šťastnou okolnost, že jste si oba sympatičtí…po­zor…moc pozor na velkou lásku, to vypadá na dost poutavé číslo(:DDD), na které je potřeba hodně času – resp. bude brát moře času, který na to nebudeš jen tak mít…:DDD

anonym

Buď tomu nechat volný průběh nebo dělat to,co ostatní holky.
(ale jak nemá boty aspoň za 2500,– tak ho nechtěj)

lota

Přijde mi, že se mu líbíš. Dala bych mu ještě čas. Prozatím bych pokračovala úsměvy?:-)