avoati

Je reálne vydržet s partnerem od 16ti ?

Pěkny den, mam dotaz, už dlouho v sobě řeším jednu otázku. Mam kluka 9 měsíců a oba se milujeme . Naš vztah hodnotím velice kladně a jsem velice spokojena a myslím ,že i muj partner ,protože mi to dava najevo. Vzhledem k tomu že se na to ještě necítím nespali jsme spolu a přítel moje rozhodnutí plně respektuje a i díky tomuhle si ho ještě více vážím. Ale nějak se mi nechce věřit že je naš vztah až tak moc dokonaly vše nam vychází , nehadame se a oba jsme štastní. On je muj první kluk a ja jeho první holka a semtam pocituju pocit že bych s timhle člověkem chtěla stravit cely život ale na druhou stranu jak by mohl vydržet vztah od 16ti let . Myslíte si že je to reálné nebo je někdo z vas ve vztahu od 16 a klape vam to ? ps: nejsem typ puberťačky ktera se zamiluje jen tak, a ani ty růžové brýle zamilovanosti nemám :D

Nejlepší odpověď
anonym

Moji rodiče se znali od 17ti a v 18ti měli svatbu.Vydrželo jim to 59 let než otec předloni zemřel.Jenže to byla poválečná generace a ti se hned kvůli každé blbosti nechtěli rozvádět.Dnešní mladí nedokáží tolerovat jeden druhého a při první větší hádce už se rozvádějí.

Další odpovědi
Mahoney

Co by nemohl? Naši jsou spolu od 14…

hanulka11

Ano je to možné- vlastní zkušenost .
A nejsem žádnej exot.:D:D:D a 16 mi bylo už hóódně dávno.My si prostě byli souzeni.

Drap

Reálné to je, ale málo pravděpodobné. Stává se to velmi zřídka, že takovýto vztah vydrží. Třeba právě vy, budete jedna z mála vyjímek

anonym

z vlastní zkušenosti vím, že ano…počkej tak 5 let a uvidíš sama…

M.

Jde o to, jestli vy sami chcete. Možné to je. To že ne je jen móda dnešní společnosti, kdy musí být každý týden nový partner. V dřívější době to bylo normální a většinou to vážně vydrželo.. Já sama doufám, že budu mít takové štěstí:) (My doufáme.)
Takže jde opravdu jen a jen o vás. Nezaleknout se toho vztahu, vydržet překážky,…

Damiana

Je. Ale záleží na obou partnerech. Člověk nemůže dát ruku do ohně sám za sebe, natož za druhého. Znala jsem dost vztahů, kde se koncem snažil jen ten jeden a hodně toho tolerovat – a říkal tomu láska a vztah. Něco si namlouval, zatímco ten druhý si žil víceméně svým vlastním životem.
Znám ale naštěstí i dost párů, kteří si opravdu byli souzeni, takové zpřízněné duše. Moji rodiče mezi ně také patří. Já se do svého muže zamilovala také v šestnácti (ale nebyli jsme stejně staří – byl to můj učitel) a jsem šťastná. On říká to samé. Je to ten nejlepší člověk, kterého znám a můj názor na něj se za ta léta moc změnil – a když, tak jenom k lepšímu. Čím déle s někým jsi, tím větší máš šanci ho poznat. A začnou vás spojovat společné zážitky, stárnete spolu, pomáháte si, když je to zapotřebí – tím se upevňuje váš vztah a je to nádherné.
Moc ti přeji, aby Vám to vyšlo. I když dnešní komerční doba dlouhodobým vztahům moc nepřeje. Je ale na každém, jak o svém životě rozhodne a jak moc se nechá ovlivnit okolím.

Matthew

Můj nevlastní bratr se znal s jednou holkou už od školky a už od té doby jsou spolu :) Mají oba přes třicet, jednu krásnou dceru a spokojený život :) Tak proč ne ? :) navíc znám mezi přáteli víc takových případů ;)

avoati

Děkuju všem za reakce :) . Moje okoli mě v tom moc nepodporuje a plno mojich kamarádek mi říka, že to beru moc važně na to že mi je 16 a že si vubec neužiju. Take si myslím že to je o snaze partneru tak doufám že to dopadne dobře, protože takoveho člověka už asi nepotkám :).

annas

Zkušenost dcery mé známé. Chodila s chlapcem od 14. let, vzali se (ona měla 19, on 22 let).-. Jsou spolu už 24 let, ale manželství začalo skřípat. Žena nepoznala nikoho jiného. Když odrostly děti, manželovi se nelíbí, že se najednou „z puťky“ stala normální žena, která chce jít do divadla, na koncert, zatančit si apod.

Nikdy neříkejte nikdy. Když jste neppznala jiného chlapce, nemůžete vědět, že je to ten nejlepší. Kamarádky mají jistým způsobem pravdu… Ale záleží na vás … Je to váš život …