NoNamer

Jak se dá zbavit chrápání bez operace a vraždy chrápajícího?

Druhou ložnici nemáme kam dát :)
Doplňuji:
Je úplně jedno jak leží, chrápe pořád, takže nic našít na záda nepomůže.

Nejlepší odpověď
suaeda

U starších párů se toto občas řeší pomocí 2 ložnic. Nebo jeden spí v ložnici a druhý v obýváku. Případné radovánky se řeší návštěvou toho druhého.

Další odpovědi
zzzzz

Nedovolit mu usnout:-))
Není to jednoduché, je potřeba navštívit lékaře, a ten mu nejprve dá nějaké kapky na uvolnění dýchacích cest, doporučí omezit alkohol, kouření atd. a pokud to nezabere, tak vám může doporučit tu chirurgickou metodu.

Drap

Spávat na břiše. Tak se chrápe nejméně.
Doplňuji:
Na toto téma zde již byla celá řada dotazů. Zkus si přečíst některé odpovědi. Třeba zde :
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jakym-zpusobem-lze-odstranit-chrapani

marci1

Zkuste sprej proti chrápání „Pssssst !“ 🙂
http://chrapa­ni.heureka.cz/pssst-ustni-sprej-proti-chrapani-25-ml/

anonym

Chrápání je příjemné ubezpečení se o tom, že dotyčný ještě žije – proč se jej chceš zbavovat?

anonym

Nalep mu na záda tenisák 🙂

Mc Merkurion

jeden ať si najde noční práci,a v ložnici se nepotkáte…

Kelt

Vadí ti, že chrápe, nebo že ho slyšíš? Možná poradí lékař, v prvním případě, ve druhém pak si dej něco do uší. Když bude chrápat, pomůže mlaskání, stisknutí nosu atd. Nebo choď spát dříve a snaž se usnout, když nemáte dvě ložnice.

mosoj

Výplachy nosu solným roztokem ! Pravidelně !

http://www.ri­zenadetoxikace­.com/news/kon­vicka-rhino-horn/

NoNamer

kelt: asi si budu muset najít někoho kdo nechrápe, protože já mam nízkou potřebu spánku a on vysokou a v případě, že vstáváme přibližně stejně, tak nemůžu jít spát v 8, když do 12 stejně neusnu.

Mc Merkurion

mowla
přál bych ti to poslouchat každou noc…
NoNamer
spi přes den a v noci na noční,nebo obráceně >>> nepotkat se v ložnici

anonym

Když chci spát, tak prostě spím… Nějaké chrápání mne nemůže ´zastrašit´.
😉

NoNamer

To neni tak snadný :D asi mi do květinářství nebude nikdo chodit v noci. Každopádně se těšim na žně, až bude jezdit v noci po poli (asi sem zlá :D)

Mc Merkurion

prdlajs bude jezdit v noci,do rosy,nejpozději o půlnoci ho máš doma,a máš se na co těšit,jo,nejhorších je prvních 20let,pak už si pomalu zvykneš (nebo ohluchneš,teď nevím),já si vybral ty noční

NoNamer

Ne ne, vloni jezdil i ve 3 :D ale to mě zase vzbuděj psi, protože hlídaj

arygnoc

na zadný diel vrchu pyžama našite pinpongovú loptičku – nebude spať na chrbte.

NoNamer

ono je úplně jedno jak leží, chrápe pořád

zzzzz

🙂 Vezměte si tabletu na spaní:-))) Nebude Vám to vadit:-)))

arygnoc

zzzzz

tam nepomôže nič, ani tabletka, osobne som to zažil.

ešte by som navrhol vyskúšať plynovú masku (pre chrápajúceho).