Vločka55

Ahoj. Chtěla jsem se zeptat, jak přestat přehnaně žárlit?Jak ho udělám šťastným?Děkuji…

Ahoj. Chtěla jsem poprposit, jestli by mi někdo poradil s mím problémem… Už 6 let jsem se svým přítelem… Ale mám jednu hodně špatnou chybu… Jsem až moc žárlivá a až mě to trápí… Moc ráda bych to změnila, ale nevím jak. Bez partnera si to nedokáži představit a chci, aby byl se mnou spokojený a neměl pocit svázanosti. Moc prosím o radu… A děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

To neni chyba. Lze to spíše klasifikovat jako nepříjemnou nemoc. Určitě by pomohl odborník ku prospěchu vás obou. Jedna z léčebných metod u tohoto problému je to, že sama budeš záměrně připravovat situace, kdy budeš mít proč žárlit. Je to obtížné pro oba dva, a je to běh na dlouhou trať.
Přeji mnoho úspěchů.

Vločka55

Děkuji moc za radu. Doufám, že časem se s tímto dokážu vypořádat.