SVATBA A ÚSPĚŠNÉ HRY?

Dobrý den, jdu kamarádovi za svědka na svatbě. Mám s přítelkyní chystat hry a podobně. Chci se Vás proto zeptat. Jaké hry slavily na Vaší nebo na svatbě, které jste se zúčastnili, úspěch? Jak je to s unášením nevěsty? Ano nebo ne? Za případné odpovědi děkuji.

Odpovědi:

Stříbrný

Na mojí svatbě jsme hráli hru jako o Popelce.Několik žen si sundalo střevíček, nevěsta také a ženich měl zavázané oči a střevíček nandával ženám na nohu.No a když se nestrefil, platil všem zúčastněným ženám panáka.
S unášením nevěst mám také zkušenosti,ALE NESMÍ SE U TOHO BLÁZNIT.Unášející řidič musí být domluvený s jiným řidičem, kam se pojede a a auta nesmí bláznit.Mně unesli také nevěstu, chvíli mně chapi drželi a pak s jiným řidičem jsem jel za nimi.Jakoby mně chvíli vozil po nějakých hospodách (4 - 5) a pak už jel najisto.
A to samé jsem pak já dělal i na svatbách svých kamarádů.A nikdy jsme žádný průšvih neměli (myslím nějakou boračku či zranění).Ale nesmí se to přehánět s časem.Tak po dobu jedné hodiny se to snese.Byl jsem na svatbě kde unesli nevěstu, řidiči nebyli domluvení a 4 hodiny čekala svatba na ně než přijeli zpátky (někteří svatebčané už byli naštvaní a chtěli odcházet).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.