King22

SVATBA A ÚSPĚŠNÉ HRY?

Dobrý den, jdu kamarádovi za svědka na svatbě. Mám s přítelkyní chystat hry a podobně. Chci se Vás proto zeptat. Jaké hry slavily na Vaší nebo na svatbě, které jste se zúčastnili, úspěch? Jak je to s unášením nevěsty? Ano nebo ne? Za případné odpovědi děkuji.

Odpovědi
anonym

Na mojí svatbě jsme hráli hru jako o Popelce.Několik žen si sundalo střevíček, nevěsta také a ženich měl zavázané oči a střevíček nandával ženám na nohu.No a když se nestrefil, platil všem zúčastněným ženám panáka.
S unášením nevěst mám také zkušenosti,ALE NESMÍ SE U TOHO BLÁZNIT.Unášející řidič musí být domluvený s jiným řidičem, kam se pojede a a auta nesmí bláznit.Mně unesli také nevěstu, chvíli mně chapi drželi a pak s jiným řidičem jsem jel za nimi.Jakoby mně chvíli vozil po nějakých hospodách (4 – 5) a pak už jel najisto.
A to samé jsem pak já dělal i na svatbách svých kamarádů.A nikdy jsme žádný průšvih neměli (myslím nějakou boračku či zranění).Ale nesmí se to přehánět s časem.Tak po dobu jedné hodiny se to snese.Byl jsem na svatbě kde unesli nevěstu, řidiči nebyli domluvení a 4 hodiny čekala svatba na ně než přijeli zpátky (někteří svatebčané už byli naštvaní a chtěli odcházet).