Avatar uživatele
King22

SVATBA A ÚSPĚŠNÉ HRY?

Dobrý den, jdu kamarádovi za svědka na svatbě. Mám s přítelkyní chystat hry a podobně. Chci se Vás proto zeptat. Jaké hry slavily na Vaší nebo na svatbě, které jste se zúčastnili, úspěch? Jak je to s unášením nevěsty? Ano nebo ne? Za případné odpovědi děkuji.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? mandat před 3656 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Na mojí svatbě jsme hráli hru jako o Popelce.Několik žen si sundalo střevíček, nevěsta také a ženich měl zavázané oči a střevíček nandával ženám na nohu.No a když se nestrefil, platil všem zúčastněným ženám panáka.
S unášením nevěst mám také zkušenosti,ALE NESMÍ SE U TOHO BLÁZNIT.Unášející řidič musí být domluvený s jiným řidičem, kam se pojede a a auta nesmí bláznit.Mně unesli také nevěstu, chvíli mně chapi drželi a pak s jiným řidičem jsem jel za nimi.Jakoby mně chvíli vozil po nějakých hospodách (4 – 5) a pak už jel najisto.
A to samé jsem pak já dělal i na svatbách svých kamarádů.A nikdy jsme žádný průšvih neměli (myslím nějakou boračku či zranění).Ale nesmí se to přehánět s časem.Tak po dobu jedné hodiny se to snese.Byl jsem na svatbě kde unesli nevěstu, řidiči nebyli domluvení a 4 hodiny čekala svatba na ně než přijeli zpátky (někteří svatebčané už byli naštvaní a chtěli odcházet).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek