Zlatý

Jak přenést "oblíbené" z IE 7 na jiný počítač?

Čeká mě abgrade compu a tak si to ujasňuji dopředu.
Děkuji.
Doplňuji:
Neumí to přímo již v IE 8 ? Pak by bylo jednoduší před přenosem provést abgrade na IE 8.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

IE7 si ukládá záznamy o oblíbených do složky uživatele účtu. Stačí tuto složku "Oblíbené položky" zabalit ve WinRaru (bez Desktop.ini) a v nové instalaci OS tam rozbalit. Jde to i bez archivace, ale bez záruky nepoškození dat.
Ještě tu je možnost formou "bookmarks.html", ale tu ani já nevyužívám, když mám jednodušší řešení.
Doplňuji:
Jak napsal 'rynek' je dobré mít své oblíbené s sebou. Na FlashDisku mám složku s aktuálními odkazy mých "oblíbených/záložek" v rozbalené formě. Při návštěvě u klienta kliknutím na odkaz pouštím potřebné www přímo z FlashDsku, i bez jakéhokoli importu.

Další odpovědi:

Zlatý

já je mám uložené mezi ostatními programy,které používám při pomoci známým na flashce ve formátu bookmarks.html.,no a potom stačí jenom import do IE8.
Zde je ještě jeden prográmek na přenos "oblíbených".

Zdroj: http://www.stahuj.centrum.cz/i nternet_a_site/prohlizece_a_ro zsireni/zalozky_a_oblibene/tra nsmute/

Zlatý

moderni prohlizece jako napriklad chrome uz nejaky cas ukladaji zalozky v internetovem cloudu, takze po nove instalaci jen staci zadat prihlasovaci udaje a veskere nastaveni, vzhled prohlizece i zalozky a historie se okamzite obnovi, podobne i firefox - ten k tomu potrebuje rozsireni Firefox Sync (https://addons.mozilla.org/… ) ... ie tohle neumi, tam je treba rucne kopirovat soubory s koncovkou *.url ve slozce oblibene

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.