Avatar uživatele
Miroslavst

Záložky v mozille – jak zkopírovat?

Krásný večer všem.
Potřeboval bych poradit, jelikož se mi nedaří.
Mám windows xp, prohlížeč Mozilla 4.0.. a na druhém počítači rovněž mozillu.
Z tohoto počítače jsem chtěl zkopírovat záložky do druhého, ale nejde to.
Když jsem si otevřel knihovnu stránek a dal import a záloha, tak sice jsem někde uložil, ale po nahrání na flasdisk nejde importovat do druhého počítače.
Jak to mám prosím udělat?
Poreaďte prosím krok za krokem.
Děkuji.
Doplňuji:
Děkuji, to je sice hezké, ale já to dal na flešku, ale jaksi z té flešky to nejde zkopírovat do druhého počítače.
O tom, že import a záloha vím. Ale ono to uloží v nějakém formátu, jenže ten formát to nevezme import a záloha v druhém počítači.
Takže jak to udělat, abych to tam dostal?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, chudst, suaeda před 4693 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hykam

Ctrl+Shift+B → Import a záloha

Zdroj: forum.mozilla­.cz/viewtopic­.php?f=3&t=3888

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chudst

Zalozky/Knihovna stranek/Import a zaloha. (Lze vyvolat zkratkou CTRL+SHIFT+B).

Zde vyberete pro jistotu „Zalohovat“ – a to si ulozite na flashku. Pak si jeste jednou jedte do Zalozky/Knihovna stranek/Import a zaloha/ a dejte si „Exportovat HTML“. Opet ulozte na flashku.

V novem pocitaci si dejte opet pod Zalozky/Knihovna stranek/Import a zaloha/ „Obnovit“, nepujde-li to, dejte „Importovat HTML“.

==================

Jedine, v cem by mohl byt problem je: mate stejne verze Mozilly na obou pocitacich?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Skalda

Trosku off topic, ale dobre je pouzivat doplnek XMARKS. Synchronizace vasich zalozek. Timto se uz nemusite obavat ze ztratite vase oblibene.

Nebo zkuste

http://mozbac­kup.jasnapaka­.com/

Zdroj: http://www.xmar­ks.com/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek