Jak obnovil záložky v Mozille po přeinstalaci os

Nejlepší odpověď
MadQuaker

Jestli jsi reinstaloval kompletně OS (bez zálohy), tak záložky vrátit nejde .

Další odpovědi
arygnoc

záložky si musíte napřed zálohovat a potom znova nahrát. je to soubor bookmarks-rrrr-mm-dd.json (bookmark-rok-mesic-den.json, např. bookmarks-2011–03–24.json).

lorem

Pánové není zcela pravda co tady tvrdíte. Předpokládejme pro zjednodušení jeden disk v PC na který se ukládají všechny informace. Je třeba vědět jaký způsobem byl tento disk zformátován – zda došlo k fyzickému přepsání disku nebo jen k přepsání alokační tabulky. V případě že šlo pouze o přepsání alokační tabulky je obnova souborů možná (pokud nebyl celý nebo část souboru přepsán novým systémem) tato operace nicméně bude časově náročná a osobně si myslím že záložky za to nestojí