Historie a Záložky

Na liště Seznamu nemám ani Historii,ani Záložky,ale ani Zobrazit,prostě mi to všechno zmizlo.Asi jsem na něco klikla a zůstaly mi tam jen šipky na posun stránky a domeček.A nevím,co znamená,přihlásit se na email.Jako že se chci podívat ne svoje emaily?To jsem se přihlásila a nic se nezměnilo.

Nejlepší odpověď
rynek878

klikněte na horní část prohlížeče pravým a dejte zatrhnout -PANEL MENU.

Další odpovědi
jakube33

Nezmáčkla jste náhodou F11??Pokud ne tak jestli se tu neoběví jiný tip,tak si stahněte prohlížeč co máte ted´ a odinstalujte prohližeč a nainstalujte znovu,mělo by to fungovat,ale není to 100%.Doufám,že jste pochopila co jsem napsal a at´se vám to povede