zjentek

jak si nejlépe přetáhnout záložky z prohlížeče jednoho pc do záložek prohlížeče na druhém pc?

..řekněme konkrétně z rirefoxu na firefox, ale zajímají mě i ostatní variace ,)

Nejlepší odpověď
badisko

u firefoxu takto …otevri zalozky >Zobrazit vsechny zalozky>nahore import a zaloha tak to otevri>vyber exportovat zalozky do HTML a uloz treba na plochu ..pak to dej na flesku ..nebo nahraj na ulozto.cz nebo si to dej na skydrive.. dropbox to je fuk ..a pak zvova v jinem pc otevres mozillu z fesky si stahnes Html doc ..ktery jsis tam dal poporipade z jineho uloziste a zase >otevri zalozky>zobrazit vsechny zalozky> import a zaloha a tam zvolis import vyberes svuj soubor HTML a je to …

Další odpovědi
anonym

V otevři menu „historie“ a tam uvidíš „import a záloha“, proveď export do HTML a v jiném Firefoxu zase import (bookmark.html, ale můžeš pojmenovat jak chceš). Je tam i import z IE a Chrome. Jiné prohlížeče nepoužívám, takže si počkej na další odpovědi.