Jak přemluvit rodiče aby mi koupili nějaké domácí zvířátko

Chtěla bych nějakédomácí zvířátko . Ale na zimu náš pes nebude spát na dvorku ale doma a prý kdybych měla v pokoji zvířátko tak by pořád škrábal na dveře.Navíc by to prý smrdělo. Už jsem po našich chtěla křečka. Máma se jich bojí. Chtěla jsme Teddy králíka, na toho mi řekli to s tím psem.
Co mám dělat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Vždyť "domácí zvířátko" už máte, ne?
Píšeš, že máte pejska, tak kdyby ses věnovala více jemu ? Třeba když rodiče uvidí,
že si umíš poradit a jsi zodpovědná a tvůj zájem bude trvat i potom, co vyzkoušíš takovou péči v praxi, tak ti třeba "zvířátko" povolí.
No a králíček opravdu je v bytě trochu cítit. Lepší by byl např. osmák.

Další odpovědi:

Od dotazu, jak přesvědčit rodiče , aby Ti koupili konkrétní zvířátko před 39 dny, jsi pokročila k tomu, že kladeš vlastně potřetí stejnou otázku. To se zde bere za podvádění. Odpovědí jsi už dostala ty sama dost. Navíc se na podobné téma ptalo hafo dalších dětí. Projdi si odpovědi ve vyhledávači vpravo nahoře a přestaň se ptát na stejný problém. Takto si můžedš akorát vykoledovat napomenutí od admina a smazání duplicitních otázek.

Zlatý

Předcházející odpovědi : http://www.odpovedi.cz/…

Zlatý

Respektovat rozhodnutí rodičů,přece jen poškrábané dveře by nebyly hezké a oprava by taky něco stála.
http://www.odpovedi.cz/…

Pokročilý

Co by za to dali jiní, kdyby jim rodiče dovolili psa..... Myslíš si, že nějaký hlodavec je lepší než pes?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.