Avatar uživatele
Katru7

Jak přemluvit rodiče aby mi koupili králíčka?

Máme doma koberce a bojí se , že budou všude chlupy. Četla jsem , že když se vykartáčuje pravidelně,tak ty chlupy nebude pouštět,ale prostě mi pořád nevěří. Že by měli strach,že se o něj nebudu starat tak to ne, mám malé stařičké křečíky roborowské a o ty se starám každodenně a udělám si na ně vždycky čas. Prý ale králík smrdí apod… Nevíte co jim mám říct? už si vážně nevím rady… Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4040 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Králík vyžaduje větší čistotu, jinak cítit je.
Podívej se do starších odpovědí, třeba tě inspirují:

Zdroj: www.odpovedi.cz/se­arch?q=Jak%20p­%C5%99emluvit%20ro­di%C4%8De%20a­by%20mi%20kou­pili

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Chlupy neřeš, králík je pouští jen párkrát do roka, a ta oho vždycky vyluxuješ, jinak prakticky není problém, i bez kartáčování. Smrad je taky nesmysl, ve verimexu se prodávaj pelety, ty veškerej zápach (z moči) pohltěj a bobky nesmrděj vůbec. Co se týče toho „starání se“, tak tam je to určit o mnoho jednodušší než s ostatním zvířectvem, třeba my byli 10 dní na dovolený a králík zůstal doma. Dostal dvě misky žrádla místo jedný (do zásoby), o jednu flašku s vodou navíc jinak nic. Přijeli sme domu a byl úplně vpohodě. A to žřádlo dostal jen pro jistotu, pokud máš klec vystlanou senem, tak spořádá to a vystačí mu to tak na měsíc.

Jedinej problém jsou kabely. Pokud ho budeš pouštět doma samotnýho, tak buď umístit někam nahoru a nebo mít náhradní kabeláž v zásobě, já už přišel o troje sluchátka. :) To ostatní + výhody a nevýhody jsem shrnul na konci svého příspěvku zde > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-dobre-si-poridit-zakrsleho-kralika

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
motlajs

Jako rodič dvou synů by mě oni museli přesvědčit jedině tím, že to je jejich upřimný zájem starat se o králička, že to není jen „modní vlna“ či aktuální rozmar, který brzy přejde.

Teday například, kdybych viděl, že se jim x-jednotek (třeba měsíců) věnují, že přestože na to doma (v bytě) nemáme podmínky tak oni si najdou takové řešení, kdy nebudu trpět já ani ten králíček/králík a děti by jim skutečně věnovali to, co zrn ktálík potřebuje.

Králík je zvíře a potřebuje své. Králíček ti vyroste…

Co budeš dělat s králíčkem až ti vyroste?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek