Pokročilý

Jak přemluvit rodiče aby mi koupili králíčka?

Máme doma koberce a bojí se , že budou všude chlupy. Četla jsem , že když se vykartáčuje pravidelně,tak ty chlupy nebude pouštět,ale prostě mi pořád nevěří. Že by měli strach,že se o něj nebudu starat tak to ne, mám malé stařičké křečíky roborowské a o ty se starám každodenně a udělám si na ně vždycky čas. Prý ale králík smrdí apod... Nevíte co jim mám říct? už si vážně nevím rady... Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Králík vyžaduje větší čistotu, jinak cítit je.
Podívej se do starších odpovědí, třeba tě inspirují:

Zdroj: www.odpovedi.cz/search?q=Jak%2 0p%C5%99emluvit%20rodi%C4%8De% 20aby%20mi%20koupili

Další odpovědi:

Zlatý

Chlupy neřeš, králík je pouští jen párkrát do roka, a ta oho vždycky vyluxuješ, jinak prakticky není problém, i bez kartáčování. Smrad je taky nesmysl, ve verimexu se prodávaj pelety, ty veškerej zápach (z moči) pohltěj a bobky nesmrděj vůbec. Co se týče toho "starání se", tak tam je to určit o mnoho jednodušší než s ostatním zvířectvem, třeba my byli 10 dní na dovolený a králík zůstal doma. Dostal dvě misky žrádla místo jedný (do zásoby), o jednu flašku s vodou navíc jinak nic. Přijeli sme domu a byl úplně vpohodě. A to žřádlo dostal jen pro jistotu, pokud máš klec vystlanou senem, tak spořádá to a vystačí mu to tak na měsíc.

Jedinej problém jsou kabely. Pokud ho budeš pouštět doma samotnýho, tak buď umístit někam nahoru a nebo mít náhradní kabeláž v zásobě, já už přišel o troje sluchátka. :) To ostatní + výhody a nevýhody jsem shrnul na konci svého příspěvku zde > http://www.odpovedi.cz/…

Pokročilý

Jako rodič dvou synů by mě oni museli přesvědčit jedině tím, že to je jejich upřimný zájem starat se o králička, že to není jen "modní vlna" či aktuální rozmar, který brzy přejde.

Teday například, kdybych viděl, že se jim x-jednotek (třeba měsíců) věnují, že přestože na to doma (v bytě) nemáme podmínky tak oni si najdou takové řešení, kdy nebudu trpět já ani ten králíček/králík a děti by jim skutečně věnovali to, co zrn ktálík potřebuje.

Králík je zvíře a potřebuje své. Králíček ti vyroste...

Co budeš dělat s králíčkem až ti vyroste?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 281
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.