Katru7

Jaké jméno pro králíčka?

Jak se jmenuje třeba ten váš :) ?
Doplňuji:
myslela sem sice zakrslého,ale díky za tip :p

Odpovědi
badisko

Treba Usacek …a jelikoz jsem z vesnice tak jsem kralikum nikdy jmena nedaval bylo pak jednoduzsi je konzumovat …:D

Drap

To záleží na tobě, co se ti líbí. Mě by se líbilo třeba : Svíčková.

bolak

Ládin

jjsemtujak

Co třeba bobík nebo Ňufík :)

Illines

Drive jsem mela,no uz je v kralicim nebi a jmenoval se kulisek.Kamoska mela drapka a bobse.

Banshee

Náš se jmenoval Rodžer, akorád nevim jak se to píše, protože jsem to nikdy nikam nepsala :D ,,dž" se čte prostě stejně jako ,,J" u Jerry a Tom :D

Fyzik

i zakrslý se dá zkonzumovat, ale to je tak sotva pro jednoho.