jak přemluvit rodiče aby mi koupili potkana

moc bych chtěla potkana ale nevím jak mám o tom začít povídat u večeře apod… někdy o tom napíšu mamce email ale neodpověděla mi. Ještě před měsícem jsme měli papouška a já ho nechtěla dát pryč, ale mamka mě přemluvila tím že bych si místo něho mohla koupit nějaké menší zvířátko, protože od nás ti kteří si kupujou ptáčka nechtějí klec a tak já navrhla potkana. mamka mi nejprve řekla proč potkana? a že se jich bojí. (spousta lidí nechápe rozdíl mezi krysou a potkanem) tak jsem ji začala vykládat jak jsou inteligentní a podobně. Nakonec si od nás prej tu klec chtěli vzít a mamka už o potkánkovi neřekla ani slovo prosím pomůžete mi jak začít s konzervací??? 🙂

Nejlepší odpověď
Braník

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chtela-bych-potkana

Další odpovědi
beer

Inspiruj se ve starších odpovědích:
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=p%C5%99em­luvit%20rodi%C4%8De%20­aby%20mi%20kou­pili

fandosaurus

moje sestrato udělala tak že si ho prostě koupila a neptala se :) pak ho těžko vyhodí když už ho budeš mít :)

Kyta

Těžká,věc,,ale má dcera si kdysi dávno,donesla krysáka :) domů,,a byl to mazel celé rodiny,,ale nevím ,jak by reagovala mamka,tvoje,pos­tavit ji před hotovou,věc,,husti to do rodičů..že chceš kamoša a budeš se starat,,určo je zlomíš,,přeju hodně štěstí

redy

Konzervaci s mamkou nedoporučuju to už nic nedomluvíš/ doporučuju konverzaci :D
a furt dokola až ji zlomíš .D

anonym

Zřejmě i pro Tebe je tady „našeptávač“ k ničemu. Proč si myslíš, že se ti tam objevily stejné otázky? To proto, že opakování otázek je podváděním v rámci pravidel a kodexu tohoto webu, které ses svým přihlášením zavázala dodržovat.
Najdi si odpovědi ve dříve položených otázkách. Tuto nahlásím adminovi, aby ji smazal. Příště lépe čti a všímej si, proč a jak tady co funguje.

marci1

Já bych si přece jen pořídila nějaké jiné menší zvířátko. Představ si, že by Tvoje maminka musela žít v bytě s potkanem, kterého se bojí. Až budeš mít svoji domácnost, tak si můžeš pořídit zvířátko,jaké budeš chtít.