Pokročilý

jak přemluvit rodiče aby mi koupili potkana

moc bych chtěla potkana ale nevím jak mám o tom začít povídat u večeře apod... někdy o tom napíšu mamce email ale neodpověděla mi. Ještě před měsícem jsme měli papouška a já ho nechtěla dát pryč, ale mamka mě přemluvila tím že bych si místo něho mohla koupit nějaké menší zvířátko, protože od nás ti kteří si kupujou ptáčka nechtějí klec a tak já navrhla potkana. mamka mi nejprve řekla proč potkana? a že se jich bojí. (spousta lidí nechápe rozdíl mezi krysou a potkanem) tak jsem ji začala vykládat jak jsou inteligentní a podobně. Nakonec si od nás prej tu klec chtěli vzít a mamka už o potkánkovi neřekla ani slovo prosím pomůžete mi jak začít s konzervací??? :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Další odpovědi:

Zlatý

Inspiruj se ve starších odpovědích:
http://www.odpovedi.cz/…

Pokročilý

moje sestrato udělala tak že si ho prostě koupila a neptala se :) pak ho těžko vyhodí když už ho budeš mít :)

Pokročilý

Těžká,věc,,ale má dcera si kdysi dávno,donesla krysáka :) domů,,a byl to mazel celé rodiny,,ale nevím ,jak by reagovala mamka,tvoje,postavit ji před hotovou,věc,,husti to do rodičů..že chceš kamoša a budeš se starat,,určo je zlomíš,,přeju hodně štěstí

Stříbrný

Konzervaci s mamkou nedoporučuju to už nic nedomluvíš/ doporučuju konverzaci :D
a furt dokola až ji zlomíš .D

Zřejmě i pro Tebe je tady "našeptávač" k ničemu. Proč si myslíš, že se ti tam objevily stejné otázky? To proto, že opakování otázek je podváděním v rámci pravidel a kodexu tohoto webu, které ses svým přihlášením zavázala dodržovat.
Najdi si odpovědi ve dříve položených otázkách. Tuto nahlásím adminovi, aby ji smazal. Příště lépe čti a všímej si, proč a jak tady co funguje.

Zlatý

Já bych si přece jen pořídila nějaké jiné menší zvířátko. Představ si, že by Tvoje maminka musela žít v bytě s potkanem, kterého se bojí. Až budeš mít svoji domácnost, tak si můžeš pořídit zvířátko,jaké budeš chtít.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.