tana2002

Jak poznat zlomenou ruku,nebo narazenou ruku?

Ahoj,už 2 týdny mě bolí ruku,konkrétněji zápěstí,ty 2 kosti co tam jsou,na dotek hrozná bolest,ale normálně gaky bolí,ale ne tolik,poraďte mi,co s tou rukou,je to naražené,zlome­né,mám jít s tou rukou k doktorovi!?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Zaručeně se to pozná jedině po rentgenu.
Naraženina může bolet víc, než zlomenina. Jdi k lékaři. Ruku si zafixuj.

Další odpovědi
Melkor

Jelikož ti doktora zaplatí pojišťovna nevídím důvod proč se k němu nestavit, sám to nepoznáš a většinou ani doktor (bez rentgenu)