Tomas94

Jak poznam zlomené předloktí?

Dobry den, včera jsem si narazil předloktí pri fotbale byla to celkem vekla rana ale vůbec me to nebolelo a nebolelo to ani večer, ale rano jsem si vsiml, ze se mi trochu předloktí zbarvilo do červená ale chýbať s rukou můžu bez problémů a boli me jen malinko může jit o zlomeninu? nebo spíše jen o obyčejné narazení? Dekuju moc za odpověď.

Odpovědi
dubraro

Zlomené předloktí bys zatraceně dobře poznal. Nicméně konečnou odpověď dá jedině rentgen.

nyjono

A když to poznáš, k čemu ti to bude?
Bolí to, jdi k doktorovi. Nebolí, nejspíš budeš v poho.

zjentek

Nic ti není!

Já měl souseda a ten když s nevolí lezl na jablůňku čtvrtkmen, tak se jistil lanem a manželkou. Profesí to byl architekt.

Třeba ti má rada do budoucna něco dá!