Stříbrný

Bolí mě zlomený prst, co s tím?

V červnu jsem spadl na kole, nejdříve mi dali na pravou ruku dlahu s tím, že mám naražené zápěstí, za týden jsem jel to zdělat a nový rentgen ukázal, že jsem měl zlomený palec v poslední prstové kosti (prostě ta nejblíž zápěstí) dali mi tedy na dva týdny sádru a poté na měsíc ortézu. Celé prázdniny jsem kvůli tomu proležel, ale asi před měsícem a půl mě začal trošku bolet a od té doby mě dá se říct bez ustání pobolívá. Občas pomůže "prokřupnutí" tím, že poslední kloub chytím mezi dva prsty a trošku zatlačím. Také ale trošku "chrastí", což druhý palec nedělá. Bolí hlavně při pohybu od dlaně a k ukazováku, také ale, když jej trochu přitlačím k malíčku (s druhým palcem to jde v pohodě). Mám dojem, že by to mohlo být způsobeno zátěží při práci (přenášení 5kg svazků rostlin) a možná i zimou. Poradili byste mi prosím, čím bych jej mohl dokonale uzdravit? Nejlépe nějakou mastičku či tinkturu.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mastička ani tinktura nepomůže. Obojí může částečně ulevit. Je celkem notmální že zhojená zlomenina bolí, někdy i několik let. Výraznější změny bývají při změně počasí, prochladnutí a podobně. Po pár letech se to však většinou upraví samo.

Další odpovědi:

Zlatý

Neprokřupávej - ničíš si tím klouby. Zkus masti na klouby a svaly, koňskou mast apod. Ale lepší by byl ortoped aby se na to podíval. Někomu pomáhá biotronová lampa prohřátí.
To konopí svazuj do menších svazků a nebo používej kleště na vynášení polen

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.