pukula

Jak poznám, že se mu nelíbím?

Mám problém, líbí se mi kluk, chodíme do stejného ročníku, ale ne do třídy… Moc se mi líbí a taky se bojím, že on to ví, to ale není jisté… Když jde po chodbě s kamarádama nepozdraví a když jdeme oba sami jen pozdraví a vždy, když jsem na blízku dívá se na mě a někdy se i usměje, tak jak to je?

Nejlepší odpověď
iceT

Před kamarády tě zdravit nebude,to dá rozum,protože se přece před nima nebude shazovat,že se baví s holkou.Pokud si myslíš,že on ví,že se mu líbíš,tak je to jednoduché,začni se s ním bavit,když budete sami.Hlavně za ním neposílej žádnou kamarádku,protože on jí může něco říct a ona ti to pak bude interpretovat jinak,než jak to řekl on.

Další odpovědi
petra15

Posli k nemu kámosku, at mu neco naznací…at se ho zeptá…:)