krasimirov

Cs znam holku ktera se mi liby ale ja ji ne prosim porad te mi ze schvich skusenosti tak abych ji aspon trochu okouzlil

prosim porat te mi jak na holky

Nejlepší odpověď
hanjimka

Nevím jak na holky,ale napsat mi někdo v jedné větě tolik chyb jako se to povedlo Tobě tak bych se s ním ani nebavila.Zkus jí něco napsat a buď se potrhá smíchy nebo Tě zkusí doučovat z češtiny a pak máš šanci.Docela bys to potřeboval.

Další odpovědi
Terryle

Hlavně za ní nedolízej. Normálně se s ní bav, pokud poznáš, že o to stojí (povídá si, nehází ksichty, nechichtá se). Zjisti, co ji zajímá, s co jí třeba ve škole nejde – a pokud se budete bavit delší dobu, tak jí třeba zkus nabídnout pomoc s tím, co jí nejde.
Obecně tě ale nechci zklamat, ale u mě platí, že pokud se mi někdo prostě nelíbí, tak se to ani sebelepším chováním nezlepší. Když dolízá nebo se mě snaží uhnat, jen se mi zprotiví a začnu se mu vyhejbat. A když se s ním dobře baví, tak se z něj stane kamarád. Ale nic víc…
Ale třeba to Tvoje vyhlídnutá má jinak :)

venkovan

To, že se nám líbí nějaká žena (dívka) neznamená, že se u ní chytneme.
Žádná rada na dálku teď nemá cenu. Myslím, že si to musíš všechno hezky prožít i se zklamáním z neúspěchů. Potom, třeba po letech bude úspěch hodně těšit. Přesto základem je slušnost, ohleduplnost a nevtírání, nepředvádění, nemachrování apod.
Ale nic nezkazíš, když začneš u učení českého jazyka. Už ten psaný dotaz o mnohém vypovídá. Buď chodíš do 3 třídy ZŠ a tak je ještě dost času na rady. Nebo jsi starší a ve spěchu pravopis nezvládáš. I když na pravopisu taky život nestojí.

Zdroj: život

poa.li

Zaujmeš osobitostí a zájmy, které Tě optavdu berou… Když bude mít pocit, že jí máš co naučit a ukázat.