lonely

Jak poznám že mě kluk má opravdu rád? Já totiž dál už vážně nevím..prosím poradíte mi někdo?

Kluk se kterým chodím mě má asi rád a le já sem to asi moc přehnala s tím jak ho mám ráda já a asi jsem mu nenechala prostor ..ted nevím..jestli vůbec bude nějaké my :(

Nejlepší odpověď
Jose1f

Milá Ionely, neptej se, jestli tě má rád, ale ptej se jestli si spolu rozumíte. Tážeš-li se, zda tě má rád, tak na sebe prozrazuješ, že o tom pochybuješ, jestli tě má rád.
Důležité je, jsi-li s ním ráda a je-li ti s ním dobře. Cítíš-li, že něco není v pořádku, řekni mu to rovnou. Nezbavuj se jiných kamarádů. Podle toho, jak se k tobě chovají jeho a tvoji kamarádi můžeš porovnat, v čem je tvůj kluk lepší a zda tě má opravdu rád.
Důvěřuj, ale prověřuj! Ahoj!

Další odpovědi
Salvaje

Lonely, z toho, co píšeš, není moc poznat… Každopádně, jestli se opravdu musíš ptát, jestli Tě má rád, tak asi něco úplně ok. Ale neptej se nás. Řekni to jemu. Neptej se ho, jestli Tě má rád, ale řekni mu, co se Ti nelíbí a co jak cítíš.